TATIANA

Značkové produkty

TATIANA online

Naše stránka TATIANA online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky TATIANA, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené TATIANA eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky TATIANA, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

TATIANA Česká republika

Značka TATIANA působí samozřejmě i v České republice. TATIANA ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

TATIANA eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky TATIANA v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá TATIANA eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu TATIANA, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy TATIANA a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na TATIANA online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „TATIANA eshop“ nebo „TATIANA online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů TATIANA. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný TATIANA eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky TATIANA na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů TATIANA.

Prodejny TATIANA

Jak jsme již zmínili, TATIANA má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného TATIANA eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami TATIANA v blízkosti vaší lokality.

Katalog TATIANA

Katalogy TATIANA jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů TATIANA již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si TATIANA eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V TATIANA eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog TATIANA, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog TATIANA 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

TATIANA Praha

Zastoupení má TATIANA i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká TATIANA Praha, doporučujeme vám tuto stránku – TATIANA Praha.

TATIANA Brno

Snažíte se najít značku TATIANA v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu TATIANA najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen TATIANA v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte TATIANA Brno.

Otevírací doba TATIANA

V případě, že chcete navštívit prodejnu TATIANA a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna TATIANA nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty TATIANA přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby TATIANA i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny TATIANA ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu TATIANA.

TATIANA leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální TATIANA leták? Je možné, že společnost TATIANA přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky TATIANA? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce TATIANA.

Vrácení zboží TATIANA

Nakoupili jste pro sebe produkty TATIANA a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky TATIANA koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží TATIANA nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu TATIANA se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a TATIANA vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží TATIANA je prostě hračka!

TATIANA – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží TATIANA zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně TATIANA, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace TATIANA probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce TATIANA opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce TATIANA je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží TATIANA v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce TATIANA. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce TATIANA je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

TATIANA outlet

Pokud hledáte produkty TATIANA v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být TATIANA outlet. TATIANA outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. TATIANA outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou TATIANA.

TATIANA kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci TATIANA? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka TATIANA jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci TATIANA. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na TATIANA galerii a prohlédněte si všechny TATIANA novinky.

TATIANA oblečení

Oblečení TATIANA je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik TATIANA eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení TATIANA, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží TATIANA, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

TATIANA newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích TATIANA přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do TATIANA newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.