Icebreaker

Značkové produkty

Icebreaker online

Naše stránka Icebreaker online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Icebreaker, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Icebreaker eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Icebreaker, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Icebreaker Česká republika

Značka Icebreaker působí samozřejmě i v České republice. Icebreaker ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Icebreaker eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Icebreaker v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Icebreaker eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Icebreaker, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Icebreaker a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Icebreaker online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Icebreaker eshop“ nebo „Icebreaker online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Icebreaker. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Icebreaker eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Icebreaker na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Icebreaker.

Prodejny Icebreaker

Jak jsme již zmínili, Icebreaker má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Icebreaker eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Icebreaker v blízkosti vaší lokality.

Katalog Icebreaker

Katalogy Icebreaker jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Icebreaker již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Icebreaker eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Icebreaker eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Icebreaker, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Icebreaker 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Icebreaker Praha

Zastoupení má Icebreaker i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Icebreaker Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Icebreaker Praha.

Icebreaker Brno

Snažíte se najít značku Icebreaker v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Icebreaker najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Icebreaker v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Icebreaker Brno.

Otevírací doba Icebreaker

V případě, že chcete navštívit prodejnu Icebreaker a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Icebreaker nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Icebreaker přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Icebreaker i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Icebreaker ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Icebreaker.

Icebreaker leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Icebreaker leták? Je možné, že společnost Icebreaker přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Icebreaker? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Icebreaker.

Vrácení zboží Icebreaker

Nakoupili jste pro sebe produkty Icebreaker a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Icebreaker koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Icebreaker nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Icebreaker se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Icebreaker vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Icebreaker je prostě hračka!

Icebreaker – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Icebreaker zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Icebreaker, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Icebreaker probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Icebreaker opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Icebreaker je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Icebreaker v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Icebreaker. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Icebreaker je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Icebreaker outlet

Pokud hledáte produkty Icebreaker v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Icebreaker outlet. Icebreaker outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Icebreaker outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Icebreaker.

Icebreaker kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Icebreaker? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Icebreaker jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Icebreaker. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Icebreaker galerii a prohlédněte si všechny Icebreaker novinky.

Icebreaker oblečení

Oblečení Icebreaker je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Icebreaker eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Icebreaker, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Icebreaker, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Icebreaker newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Icebreaker přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Icebreaker newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.