DKNY

Značkové produkty

DKNY online

Naše stránka DKNY online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky DKNY, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené DKNY eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky DKNY, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

DKNY Česká republika

Značka DKNY působí samozřejmě i v České republice. DKNY ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

DKNY eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky DKNY v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá DKNY eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu DKNY, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy DKNY a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na DKNY online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „DKNY eshop“ nebo „DKNY online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů DKNY. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný DKNY eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky DKNY na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů DKNY.

Prodejny DKNY

Jak jsme již zmínili, DKNY má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného DKNY eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami DKNY v blízkosti vaší lokality.

Katalog DKNY

Katalogy DKNY jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů DKNY již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si DKNY eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V DKNY eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog DKNY, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog DKNY 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

DKNY Praha

Zastoupení má DKNY i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká DKNY Praha, doporučujeme vám tuto stránku – DKNY Praha.

DKNY Brno

Snažíte se najít značku DKNY v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu DKNY najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen DKNY v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte DKNY Brno.

Otevírací doba DKNY

V případě, že chcete navštívit prodejnu DKNY a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna DKNY nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty DKNY přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby DKNY i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny DKNY ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu DKNY.

DKNY leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální DKNY leták? Je možné, že společnost DKNY přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky DKNY? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce DKNY.

Vrácení zboží DKNY

Nakoupili jste pro sebe produkty DKNY a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky DKNY koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží DKNY nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu DKNY se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a DKNY vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží DKNY je prostě hračka!

DKNY – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží DKNY zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně DKNY, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace DKNY probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce DKNY opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce DKNY je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží DKNY v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce DKNY. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce DKNY je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

DKNY outlet

Pokud hledáte produkty DKNY v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být DKNY outlet. DKNY outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. DKNY outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou DKNY.

DKNY kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci DKNY? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka DKNY jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci DKNY. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na DKNY galerii a prohlédněte si všechny DKNY novinky.

DKNY oblečení

Oblečení DKNY je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik DKNY eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení DKNY, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží DKNY, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

DKNY newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích DKNY přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do DKNY newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.