Marks & Spencer

Značkové produkty

Marks & Spencer online

Naše stránka Marks & Spencer online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Marks & Spencer, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Marks & Spencer eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Marks & Spencer, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Marks & Spencer Česká republika

Značka Marks & Spencer působí samozřejmě i v České republice. Marks & Spencer ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Marks & Spencer eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Marks & Spencer v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Marks & Spencer eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Marks & Spencer, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Marks & Spencer a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Marks & Spencer online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Marks & Spencer eshop“ nebo „Marks & Spencer online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Marks & Spencer. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Marks & Spencer eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Marks & Spencer na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Marks & Spencer.

Prodejny Marks & Spencer

Jak jsme již zmínili, Marks & Spencer má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Marks & Spencer eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Marks & Spencer v blízkosti vaší lokality.

Katalog Marks & Spencer

Katalogy Marks & Spencer jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Marks & Spencer již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Marks & Spencer eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Marks & Spencer eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Marks & Spencer, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Marks & Spencer 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Marks & Spencer Praha

Zastoupení má Marks & Spencer i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Marks & Spencer Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Marks & Spencer Praha.

Marks & Spencer Brno

Snažíte se najít značku Marks & Spencer v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Marks & Spencer najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Marks & Spencer v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Marks & Spencer Brno.

Otevírací doba Marks & Spencer

V případě, že chcete navštívit prodejnu Marks & Spencer a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Marks & Spencer nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Marks & Spencer přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Marks & Spencer i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Marks & Spencer ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Marks & Spencer.

Marks & Spencer leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Marks & Spencer leták? Je možné, že společnost Marks & Spencer přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Marks & Spencer? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Marks & Spencer.

Vrácení zboží Marks & Spencer

Nakoupili jste pro sebe produkty Marks & Spencer a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Marks & Spencer koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Marks & Spencer nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Marks & Spencer se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Marks & Spencer vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Marks & Spencer je prostě hračka!

Marks & Spencer – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Marks & Spencer zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Marks & Spencer, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Marks & Spencer probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Marks & Spencer opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Marks & Spencer je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Marks & Spencer v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Marks & Spencer. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Marks & Spencer je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Marks & Spencer outlet

Pokud hledáte produkty Marks & Spencer v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Marks & Spencer outlet. Marks & Spencer outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Marks & Spencer outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Marks & Spencer.

Marks & Spencer kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Marks & Spencer? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Marks & Spencer jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Marks & Spencer. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Marks & Spencer galerii a prohlédněte si všechny Marks & Spencer novinky.

Marks & Spencer oblečení

Oblečení Marks & Spencer je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Marks & Spencer eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Marks & Spencer, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Marks & Spencer, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Marks & Spencer newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Marks & Spencer přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Marks & Spencer newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.