Marks and Spencer

Značkové produkty

Marks and Spencer online

Naše stránka Marks and Spencer online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Marks and Spencer, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Marks and Spencer eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Marks and Spencer, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Marks and Spencer Česká republika

Značka Marks and Spencer působí samozřejmě i v České republice. Marks and Spencer ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Marks and Spencer eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Marks and Spencer v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Marks and Spencer eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Marks and Spencer, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Marks and Spencer a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Marks and Spencer online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Marks and Spencer eshop“ nebo „Marks and Spencer online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Marks and Spencer. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Marks and Spencer eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Marks and Spencer na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Marks and Spencer.

Prodejny Marks and Spencer

Jak jsme již zmínili, Marks and Spencer má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Marks and Spencer eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Marks and Spencer v blízkosti vaší lokality.

Katalog Marks and Spencer

Katalogy Marks and Spencer jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Marks and Spencer již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Marks and Spencer eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Marks and Spencer eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Marks and Spencer, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Marks and Spencer 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Marks and Spencer Praha

Zastoupení má Marks and Spencer i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Marks and Spencer Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Marks and Spencer Praha.

Marks and Spencer Brno

Snažíte se najít značku Marks and Spencer v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Marks and Spencer najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Marks and Spencer v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Marks and Spencer Brno.

Otevírací doba Marks and Spencer

V případě, že chcete navštívit prodejnu Marks and Spencer a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Marks and Spencer nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Marks and Spencer přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Marks and Spencer i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Marks and Spencer ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Marks and Spencer.

Marks and Spencer leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Marks and Spencer leták? Je možné, že společnost Marks and Spencer přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Marks and Spencer? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Marks and Spencer.

Vrácení zboží Marks and Spencer

Nakoupili jste pro sebe produkty Marks and Spencer a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Marks and Spencer koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Marks and Spencer nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Marks and Spencer se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Marks and Spencer vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Marks and Spencer je prostě hračka!

Marks and Spencer – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Marks and Spencer zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Marks and Spencer, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Marks and Spencer probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Marks and Spencer opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Marks and Spencer je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Marks and Spencer v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Marks and Spencer. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Marks and Spencer je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Marks and Spencer outlet

Pokud hledáte produkty Marks and Spencer v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Marks and Spencer outlet. Marks and Spencer outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Marks and Spencer outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Marks and Spencer.

Marks and Spencer kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Marks and Spencer? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Marks and Spencer jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Marks and Spencer. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Marks and Spencer galerii a prohlédněte si všechny Marks and Spencer novinky.

Marks and Spencer oblečení

Oblečení Marks and Spencer je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Marks and Spencer eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Marks and Spencer, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Marks and Spencer, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Marks and Spencer newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Marks and Spencer přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Marks and Spencer newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.