JACK&JONES

Značkové produkty

JACK&JONES online

Naše stránka JACK&JONES online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky JACK&JONES, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené JACK&JONES eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky JACK&JONES, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

JACK&JONES Česká republika

Značka JACK&JONES působí samozřejmě i v České republice. JACK&JONES ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

JACK&JONES eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky JACK&JONES v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá JACK&JONES eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu JACK&JONES, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy JACK&JONES a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na JACK&JONES online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „JACK&JONES eshop“ nebo „JACK&JONES online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů JACK&JONES. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný JACK&JONES eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky JACK&JONES na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů JACK&JONES.

Prodejny JACK&JONES

Jak jsme již zmínili, JACK&JONES má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného JACK&JONES eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami JACK&JONES v blízkosti vaší lokality.

Katalog JACK&JONES

Katalogy JACK&JONES jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů JACK&JONES již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si JACK&JONES eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V JACK&JONES eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog JACK&JONES, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog JACK&JONES 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

JACK&JONES Praha

Zastoupení má JACK&JONES i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká JACK&JONES Praha, doporučujeme vám tuto stránku – JACK&JONES Praha.

JACK&JONES Brno

Snažíte se najít značku JACK&JONES v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu JACK&JONES najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen JACK&JONES v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte JACK&JONES Brno.

Otevírací doba JACK&JONES

V případě, že chcete navštívit prodejnu JACK&JONES a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna JACK&JONES nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty JACK&JONES přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby JACK&JONES i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny JACK&JONES ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu JACK&JONES.

JACK&JONES leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální JACK&JONES leták? Je možné, že společnost JACK&JONES přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky JACK&JONES? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce JACK&JONES.

Vrácení zboží JACK&JONES

Nakoupili jste pro sebe produkty JACK&JONES a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky JACK&JONES koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží JACK&JONES nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu JACK&JONES se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a JACK&JONES vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží JACK&JONES je prostě hračka!

JACK&JONES – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží JACK&JONES zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně JACK&JONES, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace JACK&JONES probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce JACK&JONES opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce JACK&JONES je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží JACK&JONES v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce JACK&JONES. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce JACK&JONES je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

JACK&JONES outlet

Pokud hledáte produkty JACK&JONES v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být JACK&JONES outlet. JACK&JONES outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. JACK&JONES outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou JACK&JONES.

JACK&JONES kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci JACK&JONES? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka JACK&JONES jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci JACK&JONES. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na JACK&JONES galerii a prohlédněte si všechny JACK&JONES novinky.

JACK&JONES oblečení

Oblečení JACK&JONES je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik JACK&JONES eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení JACK&JONES, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží JACK&JONES, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

JACK&JONES newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích JACK&JONES přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do JACK&JONES newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.