Calzedonia

Značkové produkty

Calzedonia online

Naše stránka Calzedonia online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Calzedonia, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Calzedonia eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Calzedonia, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Calzedonia Česká republika

Značka Calzedonia působí samozřejmě i v České republice. Calzedonia ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Calzedonia eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Calzedonia v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Calzedonia eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Calzedonia, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Calzedonia a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Calzedonia online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Calzedonia eshop“ nebo „Calzedonia online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Calzedonia. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Calzedonia eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Calzedonia na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Calzedonia.

Prodejny Calzedonia

Jak jsme již zmínili, Calzedonia má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Calzedonia eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Calzedonia v blízkosti vaší lokality.

Katalog Calzedonia

Katalogy Calzedonia jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Calzedonia již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Calzedonia eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Calzedonia eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Calzedonia, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Calzedonia 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Calzedonia Praha

Zastoupení má Calzedonia i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Calzedonia Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Calzedonia Praha.

Calzedonia Brno

Snažíte se najít značku Calzedonia v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Calzedonia najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Calzedonia v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Calzedonia Brno.

Otevírací doba Calzedonia

V případě, že chcete navštívit prodejnu Calzedonia a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Calzedonia nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Calzedonia přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Calzedonia i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Calzedonia ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Calzedonia.

Calzedonia leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Calzedonia leták? Je možné, že společnost Calzedonia přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Calzedonia? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Calzedonia.

Vrácení zboží Calzedonia

Nakoupili jste pro sebe produkty Calzedonia a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Calzedonia koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Calzedonia nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Calzedonia se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Calzedonia vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Calzedonia je prostě hračka!

Calzedonia – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Calzedonia zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Calzedonia, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Calzedonia probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Calzedonia opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Calzedonia je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Calzedonia v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Calzedonia. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Calzedonia je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Calzedonia outlet

Pokud hledáte produkty Calzedonia v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Calzedonia outlet. Calzedonia outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Calzedonia outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Calzedonia.

Calzedonia kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Calzedonia? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Calzedonia jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Calzedonia. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Calzedonia galerii a prohlédněte si všechny Calzedonia novinky.

Calzedonia oblečení

Oblečení Calzedonia je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Calzedonia eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Calzedonia, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Calzedonia, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Calzedonia newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Calzedonia přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Calzedonia newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.