Suunto

Značkové produkty

Suunto online

Naše stránka Suunto online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Suunto, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Suunto eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Suunto, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Suunto Česká republika

Značka Suunto působí samozřejmě i v České republice. Suunto ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Suunto eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Suunto v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Suunto eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Suunto, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Suunto a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Suunto online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Suunto eshop“ nebo „Suunto online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Suunto. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Suunto eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Suunto na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Suunto.

Prodejny Suunto

Jak jsme již zmínili, Suunto má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Suunto eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Suunto v blízkosti vaší lokality.

Katalog Suunto

Katalogy Suunto jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Suunto již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Suunto eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Suunto eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Suunto, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Suunto 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Suunto Praha

Zastoupení má Suunto i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Suunto Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Suunto Praha.

Suunto Brno

Snažíte se najít značku Suunto v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Suunto najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Suunto v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Suunto Brno.

Otevírací doba Suunto

V případě, že chcete navštívit prodejnu Suunto a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Suunto nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Suunto přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Suunto i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Suunto ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Suunto.

Suunto leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Suunto leták? Je možné, že společnost Suunto přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Suunto? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Suunto.

Vrácení zboží Suunto

Nakoupili jste pro sebe produkty Suunto a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Suunto koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Suunto nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Suunto se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Suunto vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Suunto je prostě hračka!

Suunto – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Suunto zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Suunto, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Suunto probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Suunto opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Suunto je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Suunto v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Suunto. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Suunto je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Suunto outlet

Pokud hledáte produkty Suunto v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Suunto outlet. Suunto outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Suunto outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Suunto.

Suunto kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Suunto? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Suunto jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Suunto. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Suunto galerii a prohlédněte si všechny Suunto novinky.

Suunto oblečení

Oblečení Suunto je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Suunto eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Suunto, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Suunto, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Suunto newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Suunto přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Suunto newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.