New Balance

Značkové produkty

New Balance online

Naše stránka New Balance online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky New Balance, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené New Balance eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky New Balance, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

New Balance Česká republika

Značka New Balance působí samozřejmě i v České republice. New Balance ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

New Balance eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky New Balance v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá New Balance eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu New Balance, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy New Balance a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na New Balance online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „New Balance eshop“ nebo „New Balance online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů New Balance. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný New Balance eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky New Balance na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů New Balance.

Prodejny New Balance

Jak jsme již zmínili, New Balance má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného New Balance eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami New Balance v blízkosti vaší lokality.

Katalog New Balance

Katalogy New Balance jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů New Balance již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si New Balance eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V New Balance eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog New Balance, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog New Balance 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

New Balance Praha

Zastoupení má New Balance i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká New Balance Praha, doporučujeme vám tuto stránku – New Balance Praha.

New Balance Brno

Snažíte se najít značku New Balance v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu New Balance najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen New Balance v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte New Balance Brno.

Otevírací doba New Balance

V případě, že chcete navštívit prodejnu New Balance a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna New Balance nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty New Balance přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby New Balance i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny New Balance ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu New Balance.

New Balance leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální New Balance leták? Je možné, že společnost New Balance přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky New Balance? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce New Balance.

Vrácení zboží New Balance

Nakoupili jste pro sebe produkty New Balance a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky New Balance koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží New Balance nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu New Balance se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a New Balance vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží New Balance je prostě hračka!

New Balance – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží New Balance zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně New Balance, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace New Balance probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce New Balance opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce New Balance je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží New Balance v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce New Balance. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce New Balance je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

New Balance outlet

Pokud hledáte produkty New Balance v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být New Balance outlet. New Balance outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. New Balance outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou New Balance.

New Balance kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci New Balance? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka New Balance jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci New Balance. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na New Balance galerii a prohlédněte si všechny New Balance novinky.

New Balance oblečení

Oblečení New Balance je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik New Balance eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení New Balance, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží New Balance, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

New Balance newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích New Balance přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do New Balance newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.