CHIBS

Značkové produkty

CHIBS online

Naše stránka CHIBS online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky CHIBS, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené CHIBS eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky CHIBS, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

CHIBS Česká republika

Značka CHIBS působí samozřejmě i v České republice. CHIBS ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

CHIBS eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky CHIBS v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá CHIBS eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu CHIBS, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy CHIBS a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na CHIBS online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „CHIBS eshop“ nebo „CHIBS online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů CHIBS. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný CHIBS eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky CHIBS na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů CHIBS.

Prodejny CHIBS

Jak jsme již zmínili, CHIBS má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného CHIBS eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami CHIBS v blízkosti vaší lokality.

Katalog CHIBS

Katalogy CHIBS jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů CHIBS již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si CHIBS eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V CHIBS eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog CHIBS, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog CHIBS 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

CHIBS Praha

Zastoupení má CHIBS i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká CHIBS Praha, doporučujeme vám tuto stránku – CHIBS Praha.

CHIBS Brno

Snažíte se najít značku CHIBS v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu CHIBS najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen CHIBS v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte CHIBS Brno.

Otevírací doba CHIBS

V případě, že chcete navštívit prodejnu CHIBS a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna CHIBS nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty CHIBS přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby CHIBS i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny CHIBS ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu CHIBS.

CHIBS leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální CHIBS leták? Je možné, že společnost CHIBS přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky CHIBS? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce CHIBS.

Vrácení zboží CHIBS

Nakoupili jste pro sebe produkty CHIBS a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky CHIBS koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží CHIBS nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu CHIBS se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a CHIBS vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží CHIBS je prostě hračka!

CHIBS – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží CHIBS zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně CHIBS, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace CHIBS probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce CHIBS opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce CHIBS je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží CHIBS v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce CHIBS. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce CHIBS je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

CHIBS outlet

Pokud hledáte produkty CHIBS v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být CHIBS outlet. CHIBS outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. CHIBS outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou CHIBS.

CHIBS kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci CHIBS? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka CHIBS jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci CHIBS. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na CHIBS galerii a prohlédněte si všechny CHIBS novinky.

CHIBS oblečení

Oblečení CHIBS je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik CHIBS eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení CHIBS, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží CHIBS, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

CHIBS newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích CHIBS přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do CHIBS newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.