SportsDirect

Značkové produkty

SportsDirect online

Naše stránka SportsDirect online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky SportsDirect, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené SportsDirect eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky SportsDirect, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

SportsDirect Česká republika

Značka SportsDirect působí samozřejmě i v České republice. SportsDirect ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

SportsDirect eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky SportsDirect v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá SportsDirect eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu SportsDirect, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy SportsDirect a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na SportsDirect online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „SportsDirect eshop“ nebo „SportsDirect online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů SportsDirect. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný SportsDirect eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky SportsDirect na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů SportsDirect.

Prodejny SportsDirect

Jak jsme již zmínili, SportsDirect má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného SportsDirect eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami SportsDirect v blízkosti vaší lokality.

Katalog SportsDirect

Katalogy SportsDirect jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů SportsDirect již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si SportsDirect eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V SportsDirect eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog SportsDirect, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog SportsDirect 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

SportsDirect Praha

Zastoupení má SportsDirect i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká SportsDirect Praha, doporučujeme vám tuto stránku – SportsDirect Praha.

SportsDirect Brno

Snažíte se najít značku SportsDirect v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu SportsDirect najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen SportsDirect v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte SportsDirect Brno.

Otevírací doba SportsDirect

V případě, že chcete navštívit prodejnu SportsDirect a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna SportsDirect nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty SportsDirect přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby SportsDirect i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny SportsDirect ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu SportsDirect.

SportsDirect leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální SportsDirect leták? Je možné, že společnost SportsDirect přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky SportsDirect? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce SportsDirect.

Vrácení zboží SportsDirect

Nakoupili jste pro sebe produkty SportsDirect a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky SportsDirect koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží SportsDirect nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu SportsDirect se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a SportsDirect vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží SportsDirect je prostě hračka!

SportsDirect – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží SportsDirect zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně SportsDirect, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace SportsDirect probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce SportsDirect opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce SportsDirect je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží SportsDirect v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce SportsDirect. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce SportsDirect je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

SportsDirect outlet

Pokud hledáte produkty SportsDirect v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být SportsDirect outlet. SportsDirect outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. SportsDirect outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou SportsDirect.

SportsDirect kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci SportsDirect? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka SportsDirect jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci SportsDirect. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na SportsDirect galerii a prohlédněte si všechny SportsDirect novinky.

SportsDirect oblečení

Oblečení SportsDirect je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik SportsDirect eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení SportsDirect, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží SportsDirect, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

SportsDirect newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích SportsDirect přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do SportsDirect newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.