Tuzzi

Značkové produkty

Tuzzi online

Naše stránka Tuzzi online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Tuzzi, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Tuzzi eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Tuzzi, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Tuzzi Česká republika

Značka Tuzzi působí samozřejmě i v České republice. Tuzzi ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Tuzzi eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Tuzzi v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Tuzzi eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Tuzzi, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Tuzzi a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Tuzzi online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Tuzzi eshop“ nebo „Tuzzi online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Tuzzi. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Tuzzi eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Tuzzi na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Tuzzi.

Prodejny Tuzzi

Jak jsme již zmínili, Tuzzi má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Tuzzi eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Tuzzi v blízkosti vaší lokality.

Katalog Tuzzi

Katalogy Tuzzi jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Tuzzi již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Tuzzi eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Tuzzi eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Tuzzi, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Tuzzi 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Tuzzi Praha

Zastoupení má Tuzzi i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Tuzzi Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Tuzzi Praha.

Tuzzi Brno

Snažíte se najít značku Tuzzi v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Tuzzi najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Tuzzi v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Tuzzi Brno.

Otevírací doba Tuzzi

V případě, že chcete navštívit prodejnu Tuzzi a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Tuzzi nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Tuzzi přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Tuzzi i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Tuzzi ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Tuzzi.

Tuzzi leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Tuzzi leták? Je možné, že společnost Tuzzi přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Tuzzi? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Tuzzi.

Vrácení zboží Tuzzi

Nakoupili jste pro sebe produkty Tuzzi a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Tuzzi koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Tuzzi nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Tuzzi se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Tuzzi vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Tuzzi je prostě hračka!

Tuzzi – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Tuzzi zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Tuzzi, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Tuzzi probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Tuzzi opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Tuzzi je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Tuzzi v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Tuzzi. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Tuzzi je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Tuzzi outlet

Pokud hledáte produkty Tuzzi v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Tuzzi outlet. Tuzzi outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Tuzzi outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Tuzzi.

Tuzzi kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Tuzzi? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Tuzzi jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Tuzzi. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Tuzzi galerii a prohlédněte si všechny Tuzzi novinky.

Tuzzi oblečení

Oblečení Tuzzi je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Tuzzi eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Tuzzi, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Tuzzi, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Tuzzi newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Tuzzi přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Tuzzi newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.