Forum

Značkové produkty

Forum online

Naše stránka Forum online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Forum, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Forum eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Forum, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Forum Česká republika

Značka Forum působí samozřejmě i v České republice. Forum ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Forum eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Forum v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Forum eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Forum, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Forum a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Forum online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Forum eshop“ nebo „Forum online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Forum. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Forum eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Forum na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Forum.

Prodejny Forum

Jak jsme již zmínili, Forum má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Forum eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Forum v blízkosti vaší lokality.

Katalog Forum

Katalogy Forum jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Forum již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Forum eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Forum eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Forum, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Forum 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Forum Praha

Zastoupení má Forum i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Forum Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Forum Praha.

Forum Brno

Snažíte se najít značku Forum v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Forum najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Forum v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Forum Brno.

Otevírací doba Forum

V případě, že chcete navštívit prodejnu Forum a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Forum nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Forum přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Forum i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Forum ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Forum.

Forum leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Forum leták? Je možné, že společnost Forum přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Forum? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Forum.

Vrácení zboží Forum

Nakoupili jste pro sebe produkty Forum a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Forum koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Forum nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Forum se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Forum vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Forum je prostě hračka!

Forum – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Forum zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Forum, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Forum probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Forum opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Forum je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Forum v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Forum. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Forum je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Forum outlet

Pokud hledáte produkty Forum v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Forum outlet. Forum outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Forum outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Forum.

Forum kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Forum? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Forum jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Forum. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Forum galerii a prohlédněte si všechny Forum novinky.

Forum oblečení

Oblečení Forum je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Forum eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Forum, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Forum, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Forum newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Forum přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Forum newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.