TIME OUT

Značkové produkty

TIME OUT online

Naše stránka TIME OUT online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky TIME OUT, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené TIME OUT eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky TIME OUT, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

TIME OUT Česká republika

Značka TIME OUT působí samozřejmě i v České republice. TIME OUT ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

TIME OUT eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky TIME OUT v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá TIME OUT eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu TIME OUT, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy TIME OUT a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na TIME OUT online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „TIME OUT eshop“ nebo „TIME OUT online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů TIME OUT. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný TIME OUT eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky TIME OUT na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů TIME OUT.

Prodejny TIME OUT

Jak jsme již zmínili, TIME OUT má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného TIME OUT eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami TIME OUT v blízkosti vaší lokality.

Katalog TIME OUT

Katalogy TIME OUT jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů TIME OUT již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si TIME OUT eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V TIME OUT eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog TIME OUT, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog TIME OUT 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

TIME OUT Praha

Zastoupení má TIME OUT i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká TIME OUT Praha, doporučujeme vám tuto stránku – TIME OUT Praha.

TIME OUT Brno

Snažíte se najít značku TIME OUT v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu TIME OUT najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen TIME OUT v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte TIME OUT Brno.

Otevírací doba TIME OUT

V případě, že chcete navštívit prodejnu TIME OUT a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna TIME OUT nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty TIME OUT přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby TIME OUT i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny TIME OUT ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu TIME OUT.

TIME OUT leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální TIME OUT leták? Je možné, že společnost TIME OUT přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky TIME OUT? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce TIME OUT.

Vrácení zboží TIME OUT

Nakoupili jste pro sebe produkty TIME OUT a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky TIME OUT koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží TIME OUT nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu TIME OUT se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a TIME OUT vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží TIME OUT je prostě hračka!

TIME OUT – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží TIME OUT zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně TIME OUT, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace TIME OUT probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce TIME OUT opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce TIME OUT je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží TIME OUT v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce TIME OUT. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce TIME OUT je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

TIME OUT outlet

Pokud hledáte produkty TIME OUT v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být TIME OUT outlet. TIME OUT outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. TIME OUT outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou TIME OUT.

TIME OUT kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci TIME OUT? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka TIME OUT jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci TIME OUT. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na TIME OUT galerii a prohlédněte si všechny TIME OUT novinky.

TIME OUT oblečení

Oblečení TIME OUT je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik TIME OUT eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení TIME OUT, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží TIME OUT, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

TIME OUT newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích TIME OUT přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do TIME OUT newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.