LUGGI

Značkové produkty

LUGGI online

Naše stránka LUGGI online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky LUGGI, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené LUGGI eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky LUGGI, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

LUGGI Česká republika

Značka LUGGI působí samozřejmě i v České republice. LUGGI ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

LUGGI eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky LUGGI v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá LUGGI eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu LUGGI, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy LUGGI a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na LUGGI online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „LUGGI eshop“ nebo „LUGGI online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů LUGGI. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný LUGGI eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky LUGGI na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů LUGGI.

Prodejny LUGGI

Jak jsme již zmínili, LUGGI má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného LUGGI eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami LUGGI v blízkosti vaší lokality.

Katalog LUGGI

Katalogy LUGGI jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů LUGGI již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si LUGGI eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V LUGGI eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog LUGGI, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog LUGGI 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

LUGGI Praha

Zastoupení má LUGGI i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká LUGGI Praha, doporučujeme vám tuto stránku – LUGGI Praha.

LUGGI Brno

Snažíte se najít značku LUGGI v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu LUGGI najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen LUGGI v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte LUGGI Brno.

Otevírací doba LUGGI

V případě, že chcete navštívit prodejnu LUGGI a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna LUGGI nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty LUGGI přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby LUGGI i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny LUGGI ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu LUGGI.

LUGGI leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální LUGGI leták? Je možné, že společnost LUGGI přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky LUGGI? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce LUGGI.

Vrácení zboží LUGGI

Nakoupili jste pro sebe produkty LUGGI a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky LUGGI koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží LUGGI nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu LUGGI se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a LUGGI vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží LUGGI je prostě hračka!

LUGGI – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží LUGGI zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně LUGGI, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace LUGGI probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce LUGGI opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce LUGGI je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží LUGGI v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce LUGGI. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce LUGGI je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

LUGGI outlet

Pokud hledáte produkty LUGGI v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být LUGGI outlet. LUGGI outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. LUGGI outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou LUGGI.

LUGGI kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci LUGGI? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka LUGGI jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci LUGGI. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na LUGGI galerii a prohlédněte si všechny LUGGI novinky.

LUGGI oblečení

Oblečení LUGGI je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik LUGGI eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení LUGGI, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží LUGGI, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

LUGGI newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích LUGGI přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do LUGGI newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.