DaKine

Značkové produkty

DaKine online

Naše stránka DaKine online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky DaKine, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené DaKine eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky DaKine, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

DaKine Česká republika

Značka DaKine působí samozřejmě i v České republice. DaKine ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

DaKine eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky DaKine v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá DaKine eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu DaKine, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy DaKine a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na DaKine online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „DaKine eshop“ nebo „DaKine online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů DaKine. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný DaKine eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky DaKine na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů DaKine.

Prodejny DaKine

Jak jsme již zmínili, DaKine má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného DaKine eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami DaKine v blízkosti vaší lokality.

Katalog DaKine

Katalogy DaKine jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů DaKine již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si DaKine eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V DaKine eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog DaKine, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog DaKine 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

DaKine Praha

Zastoupení má DaKine i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká DaKine Praha, doporučujeme vám tuto stránku – DaKine Praha.

DaKine Brno

Snažíte se najít značku DaKine v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu DaKine najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen DaKine v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte DaKine Brno.

Otevírací doba DaKine

V případě, že chcete navštívit prodejnu DaKine a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna DaKine nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty DaKine přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby DaKine i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny DaKine ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu DaKine.

DaKine leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální DaKine leták? Je možné, že společnost DaKine přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky DaKine? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce DaKine.

Vrácení zboží DaKine

Nakoupili jste pro sebe produkty DaKine a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky DaKine koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží DaKine nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu DaKine se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a DaKine vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží DaKine je prostě hračka!

DaKine – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží DaKine zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně DaKine, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace DaKine probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce DaKine opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce DaKine je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží DaKine v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce DaKine. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce DaKine je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

DaKine outlet

Pokud hledáte produkty DaKine v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být DaKine outlet. DaKine outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. DaKine outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou DaKine.

DaKine kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci DaKine? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka DaKine jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci DaKine. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na DaKine galerii a prohlédněte si všechny DaKine novinky.

DaKine oblečení

Oblečení DaKine je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik DaKine eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení DaKine, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží DaKine, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

DaKine newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích DaKine přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do DaKine newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.