Sofie & Jane

Značkové produkty

Sofie & Jane online

Naše stránka Sofie & Jane online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Sofie & Jane, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Sofie & Jane eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Sofie & Jane, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Sofie & Jane Česká republika

Značka Sofie & Jane působí samozřejmě i v České republice. Sofie & Jane ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Sofie & Jane eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Sofie & Jane v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Sofie & Jane eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Sofie & Jane, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Sofie & Jane a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Sofie & Jane online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Sofie & Jane eshop“ nebo „Sofie & Jane online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Sofie & Jane. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Sofie & Jane eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Sofie & Jane na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Sofie & Jane.

Prodejny Sofie & Jane

Jak jsme již zmínili, Sofie & Jane má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Sofie & Jane eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Sofie & Jane v blízkosti vaší lokality.

Katalog Sofie & Jane

Katalogy Sofie & Jane jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Sofie & Jane již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Sofie & Jane eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Sofie & Jane eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Sofie & Jane, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Sofie & Jane 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Sofie & Jane Praha

Zastoupení má Sofie & Jane i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Sofie & Jane Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Sofie & Jane Praha.

Sofie & Jane Brno

Snažíte se najít značku Sofie & Jane v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Sofie & Jane najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Sofie & Jane v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Sofie & Jane Brno.

Otevírací doba Sofie & Jane

V případě, že chcete navštívit prodejnu Sofie & Jane a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Sofie & Jane nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Sofie & Jane přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Sofie & Jane i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Sofie & Jane ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Sofie & Jane.

Sofie & Jane leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Sofie & Jane leták? Je možné, že společnost Sofie & Jane přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Sofie & Jane? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Sofie & Jane.

Vrácení zboží Sofie & Jane

Nakoupili jste pro sebe produkty Sofie & Jane a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Sofie & Jane koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Sofie & Jane nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Sofie & Jane se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Sofie & Jane vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Sofie & Jane je prostě hračka!

Sofie & Jane – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Sofie & Jane zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Sofie & Jane, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Sofie & Jane probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Sofie & Jane opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Sofie & Jane je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Sofie & Jane v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Sofie & Jane. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Sofie & Jane je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Sofie & Jane outlet

Pokud hledáte produkty Sofie & Jane v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Sofie & Jane outlet. Sofie & Jane outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Sofie & Jane outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Sofie & Jane.

Sofie & Jane kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Sofie & Jane? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Sofie & Jane jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Sofie & Jane. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Sofie & Jane galerii a prohlédněte si všechny Sofie & Jane novinky.

Sofie & Jane oblečení

Oblečení Sofie & Jane je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Sofie & Jane eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Sofie & Jane, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Sofie & Jane, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Sofie & Jane newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Sofie & Jane přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Sofie & Jane newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.