The North Face

Značkové produkty

The North Face online

Naše stránka The North Face online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky The North Face, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené The North Face eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky The North Face, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

The North Face Česká republika

Značka The North Face působí samozřejmě i v České republice. The North Face ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

The North Face eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky The North Face v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá The North Face eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu The North Face, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy The North Face a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na The North Face online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „The North Face eshop“ nebo „The North Face online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů The North Face. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný The North Face eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky The North Face na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů The North Face.

Prodejny The North Face

Jak jsme již zmínili, The North Face má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného The North Face eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami The North Face v blízkosti vaší lokality.

Katalog The North Face

Katalogy The North Face jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů The North Face již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si The North Face eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V The North Face eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog The North Face, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog The North Face 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

The North Face Praha

Zastoupení má The North Face i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká The North Face Praha, doporučujeme vám tuto stránku – The North Face Praha.

The North Face Brno

Snažíte se najít značku The North Face v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu The North Face najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen The North Face v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte The North Face Brno.

Otevírací doba The North Face

V případě, že chcete navštívit prodejnu The North Face a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna The North Face nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty The North Face přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby The North Face i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny The North Face ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu The North Face.

The North Face leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální The North Face leták? Je možné, že společnost The North Face přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky The North Face? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce The North Face.

Vrácení zboží The North Face

Nakoupili jste pro sebe produkty The North Face a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky The North Face koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží The North Face nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu The North Face se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a The North Face vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží The North Face je prostě hračka!

The North Face – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží The North Face zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně The North Face, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace The North Face probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce The North Face opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce The North Face je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží The North Face v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce The North Face. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce The North Face je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

The North Face outlet

Pokud hledáte produkty The North Face v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být The North Face outlet. The North Face outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. The North Face outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou The North Face.

The North Face kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci The North Face? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka The North Face jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci The North Face. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na The North Face galerii a prohlédněte si všechny The North Face novinky.

The North Face oblečení

Oblečení The North Face je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik The North Face eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení The North Face, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží The North Face, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

The North Face newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích The North Face přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do The North Face newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.