Lonsdale

Značkové produkty

Lonsdale online

Naše stránka Lonsdale online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Lonsdale, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Lonsdale eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Lonsdale, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Lonsdale Česká republika

Značka Lonsdale působí samozřejmě i v České republice. Lonsdale ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Lonsdale eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Lonsdale v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Lonsdale eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Lonsdale, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Lonsdale a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Lonsdale online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Lonsdale eshop“ nebo „Lonsdale online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Lonsdale. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Lonsdale eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Lonsdale na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Lonsdale.

Prodejny Lonsdale

Jak jsme již zmínili, Lonsdale má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Lonsdale eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Lonsdale v blízkosti vaší lokality.

Katalog Lonsdale

Katalogy Lonsdale jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Lonsdale již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Lonsdale eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Lonsdale eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Lonsdale, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Lonsdale 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Lonsdale Praha

Zastoupení má Lonsdale i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Lonsdale Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Lonsdale Praha.

Lonsdale Brno

Snažíte se najít značku Lonsdale v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Lonsdale najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Lonsdale v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Lonsdale Brno.

Otevírací doba Lonsdale

V případě, že chcete navštívit prodejnu Lonsdale a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Lonsdale nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Lonsdale přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Lonsdale i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Lonsdale ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Lonsdale.

Lonsdale leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Lonsdale leták? Je možné, že společnost Lonsdale přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Lonsdale? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Lonsdale.

Vrácení zboží Lonsdale

Nakoupili jste pro sebe produkty Lonsdale a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Lonsdale koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Lonsdale nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Lonsdale se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Lonsdale vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Lonsdale je prostě hračka!

Lonsdale – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Lonsdale zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Lonsdale, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Lonsdale probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Lonsdale opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Lonsdale je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Lonsdale v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Lonsdale. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Lonsdale je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Lonsdale outlet

Pokud hledáte produkty Lonsdale v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Lonsdale outlet. Lonsdale outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Lonsdale outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Lonsdale.

Lonsdale kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Lonsdale? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Lonsdale jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Lonsdale. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Lonsdale galerii a prohlédněte si všechny Lonsdale novinky.

Lonsdale oblečení

Oblečení Lonsdale je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Lonsdale eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Lonsdale, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Lonsdale, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Lonsdale newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Lonsdale přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Lonsdale newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.