Uncle Sam

Značkové produkty

Uncle Sam online

Naše stránka Uncle Sam online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Uncle Sam, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Uncle Sam eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Uncle Sam, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Uncle Sam Česká republika

Značka Uncle Sam působí samozřejmě i v České republice. Uncle Sam ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Uncle Sam eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Uncle Sam v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Uncle Sam eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Uncle Sam, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Uncle Sam a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Uncle Sam online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Uncle Sam eshop“ nebo „Uncle Sam online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Uncle Sam. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Uncle Sam eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Uncle Sam na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Uncle Sam.

Prodejny Uncle Sam

Jak jsme již zmínili, Uncle Sam má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Uncle Sam eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Uncle Sam v blízkosti vaší lokality.

Katalog Uncle Sam

Katalogy Uncle Sam jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Uncle Sam již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Uncle Sam eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Uncle Sam eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Uncle Sam, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Uncle Sam 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Uncle Sam Praha

Zastoupení má Uncle Sam i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Uncle Sam Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Uncle Sam Praha.

Uncle Sam Brno

Snažíte se najít značku Uncle Sam v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Uncle Sam najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Uncle Sam v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Uncle Sam Brno.

Otevírací doba Uncle Sam

V případě, že chcete navštívit prodejnu Uncle Sam a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Uncle Sam nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Uncle Sam přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Uncle Sam i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Uncle Sam ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Uncle Sam.

Uncle Sam leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Uncle Sam leták? Je možné, že společnost Uncle Sam přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Uncle Sam? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Uncle Sam.

Vrácení zboží Uncle Sam

Nakoupili jste pro sebe produkty Uncle Sam a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Uncle Sam koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Uncle Sam nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Uncle Sam se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Uncle Sam vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Uncle Sam je prostě hračka!

Uncle Sam – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Uncle Sam zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Uncle Sam, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Uncle Sam probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Uncle Sam opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Uncle Sam je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Uncle Sam v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Uncle Sam. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Uncle Sam je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Uncle Sam outlet

Pokud hledáte produkty Uncle Sam v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Uncle Sam outlet. Uncle Sam outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Uncle Sam outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Uncle Sam.

Uncle Sam kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Uncle Sam? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Uncle Sam jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Uncle Sam. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Uncle Sam galerii a prohlédněte si všechny Uncle Sam novinky.

Uncle Sam oblečení

Oblečení Uncle Sam je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Uncle Sam eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Uncle Sam, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Uncle Sam, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Uncle Sam newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Uncle Sam přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Uncle Sam newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.