Quiksilver

Značkové produkty

Quiksilver online

Naše stránka Quiksilver online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Quiksilver, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Quiksilver eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Quiksilver, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Quiksilver Česká republika

Značka Quiksilver působí samozřejmě i v České republice. Quiksilver ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Quiksilver eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Quiksilver v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Quiksilver eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Quiksilver, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Quiksilver a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Quiksilver online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Quiksilver eshop“ nebo „Quiksilver online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Quiksilver. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Quiksilver eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Quiksilver na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Quiksilver.

Prodejny Quiksilver

Jak jsme již zmínili, Quiksilver má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Quiksilver eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Quiksilver v blízkosti vaší lokality.

Katalog Quiksilver

Katalogy Quiksilver jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Quiksilver již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Quiksilver eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Quiksilver eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Quiksilver, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Quiksilver 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Quiksilver Praha

Zastoupení má Quiksilver i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Quiksilver Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Quiksilver Praha.

Quiksilver Brno

Snažíte se najít značku Quiksilver v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Quiksilver najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Quiksilver v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Quiksilver Brno.

Otevírací doba Quiksilver

V případě, že chcete navštívit prodejnu Quiksilver a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Quiksilver nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Quiksilver přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Quiksilver i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Quiksilver ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Quiksilver.

Quiksilver leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Quiksilver leták? Je možné, že společnost Quiksilver přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Quiksilver? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Quiksilver.

Vrácení zboží Quiksilver

Nakoupili jste pro sebe produkty Quiksilver a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Quiksilver koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Quiksilver nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Quiksilver se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Quiksilver vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Quiksilver je prostě hračka!

Quiksilver – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Quiksilver zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Quiksilver, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Quiksilver probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Quiksilver opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Quiksilver je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Quiksilver v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Quiksilver. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Quiksilver je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Quiksilver outlet

Pokud hledáte produkty Quiksilver v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Quiksilver outlet. Quiksilver outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Quiksilver outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Quiksilver.

Quiksilver kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Quiksilver? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Quiksilver jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Quiksilver. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Quiksilver galerii a prohlédněte si všechny Quiksilver novinky.

Quiksilver oblečení

Oblečení Quiksilver je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Quiksilver eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Quiksilver, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Quiksilver, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Quiksilver newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Quiksilver přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Quiksilver newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.