French Connection

Značkové produkty

French Connection online

Naše stránka French Connection online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky French Connection, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené French Connection eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky French Connection, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

French Connection Česká republika

Značka French Connection působí samozřejmě i v České republice. French Connection ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

French Connection eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky French Connection v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá French Connection eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu French Connection, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy French Connection a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na French Connection online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „French Connection eshop“ nebo „French Connection online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů French Connection. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný French Connection eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky French Connection na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů French Connection.

Prodejny French Connection

Jak jsme již zmínili, French Connection má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného French Connection eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami French Connection v blízkosti vaší lokality.

Katalog French Connection

Katalogy French Connection jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů French Connection již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si French Connection eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V French Connection eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog French Connection, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog French Connection 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

French Connection Praha

Zastoupení má French Connection i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká French Connection Praha, doporučujeme vám tuto stránku – French Connection Praha.

French Connection Brno

Snažíte se najít značku French Connection v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu French Connection najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen French Connection v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte French Connection Brno.

Otevírací doba French Connection

V případě, že chcete navštívit prodejnu French Connection a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna French Connection nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty French Connection přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby French Connection i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny French Connection ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu French Connection.

French Connection leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální French Connection leták? Je možné, že společnost French Connection přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky French Connection? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce French Connection.

Vrácení zboží French Connection

Nakoupili jste pro sebe produkty French Connection a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky French Connection koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží French Connection nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu French Connection se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a French Connection vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží French Connection je prostě hračka!

French Connection – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží French Connection zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně French Connection, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace French Connection probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce French Connection opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce French Connection je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží French Connection v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce French Connection. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce French Connection je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

French Connection outlet

Pokud hledáte produkty French Connection v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být French Connection outlet. French Connection outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. French Connection outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou French Connection.

French Connection kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci French Connection? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka French Connection jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci French Connection. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na French Connection galerii a prohlédněte si všechny French Connection novinky.

French Connection oblečení

Oblečení French Connection je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik French Connection eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení French Connection, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží French Connection, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

French Connection newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích French Connection přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do French Connection newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.