L’Occitane

Značkové produkty

L'Occitane online

Naše stránka L'Occitane online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky L'Occitane, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené L'Occitane eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky L'Occitane, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

L'Occitane Česká republika

Značka L'Occitane působí samozřejmě i v České republice. L'Occitane ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

L'Occitane eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky L'Occitane v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá L'Occitane eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu L'Occitane, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy L'Occitane a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na L'Occitane online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „L'Occitane eshop“ nebo „L'Occitane online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů L'Occitane. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný L'Occitane eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky L'Occitane na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů L'Occitane.

Prodejny L'Occitane

Jak jsme již zmínili, L'Occitane má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného L'Occitane eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami L'Occitane v blízkosti vaší lokality.

Katalog L'Occitane

Katalogy L'Occitane jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů L'Occitane již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si L'Occitane eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V L'Occitane eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog L'Occitane, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog L'Occitane 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

L'Occitane Praha

Zastoupení má L'Occitane i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká L'Occitane Praha, doporučujeme vám tuto stránku – L'Occitane Praha.

L'Occitane Brno

Snažíte se najít značku L'Occitane v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu L'Occitane najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen L'Occitane v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte L'Occitane Brno.

Otevírací doba L'Occitane

V případě, že chcete navštívit prodejnu L'Occitane a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna L'Occitane nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty L'Occitane přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby L'Occitane i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny L'Occitane ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu L'Occitane.

L'Occitane leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální L'Occitane leták? Je možné, že společnost L'Occitane přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky L'Occitane? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce L'Occitane.

Vrácení zboží L'Occitane

Nakoupili jste pro sebe produkty L'Occitane a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky L'Occitane koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží L'Occitane nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu L'Occitane se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a L'Occitane vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží L'Occitane je prostě hračka!

L'Occitane – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží L'Occitane zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně L'Occitane, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace L'Occitane probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce L'Occitane opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce L'Occitane je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží L'Occitane v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce L'Occitane. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce L'Occitane je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

L'Occitane outlet

Pokud hledáte produkty L'Occitane v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být L'Occitane outlet. L'Occitane outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. L'Occitane outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou L'Occitane.

L'Occitane kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci L'Occitane? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka L'Occitane jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci L'Occitane. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na L'Occitane galerii a prohlédněte si všechny L'Occitane novinky.

L'Occitane oblečení

Oblečení L'Occitane je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik L'Occitane eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení L'Occitane, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží L'Occitane, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

L'Occitane newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích L'Occitane přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do L'Occitane newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.