WeSC

Značkové produkty

WeSC online

Naše stránka WeSC online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky WeSC, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené WeSC eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky WeSC, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

WeSC Česká republika

Značka WeSC působí samozřejmě i v České republice. WeSC ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

WeSC eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky WeSC v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá WeSC eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu WeSC, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy WeSC a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na WeSC online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „WeSC eshop“ nebo „WeSC online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů WeSC. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný WeSC eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky WeSC na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů WeSC.

Prodejny WeSC

Jak jsme již zmínili, WeSC má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného WeSC eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami WeSC v blízkosti vaší lokality.

Katalog WeSC

Katalogy WeSC jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů WeSC již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si WeSC eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V WeSC eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog WeSC, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog WeSC 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

WeSC Praha

Zastoupení má WeSC i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká WeSC Praha, doporučujeme vám tuto stránku – WeSC Praha.

WeSC Brno

Snažíte se najít značku WeSC v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu WeSC najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen WeSC v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte WeSC Brno.

Otevírací doba WeSC

V případě, že chcete navštívit prodejnu WeSC a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna WeSC nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty WeSC přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby WeSC i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny WeSC ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu WeSC.

WeSC leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální WeSC leták? Je možné, že společnost WeSC přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky WeSC? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce WeSC.

Vrácení zboží WeSC

Nakoupili jste pro sebe produkty WeSC a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky WeSC koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží WeSC nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu WeSC se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a WeSC vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží WeSC je prostě hračka!

WeSC – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží WeSC zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně WeSC, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace WeSC probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce WeSC opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce WeSC je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží WeSC v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce WeSC. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce WeSC je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

WeSC outlet

Pokud hledáte produkty WeSC v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být WeSC outlet. WeSC outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. WeSC outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou WeSC.

WeSC kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci WeSC? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka WeSC jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci WeSC. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na WeSC galerii a prohlédněte si všechny WeSC novinky.

WeSC oblečení

Oblečení WeSC je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik WeSC eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení WeSC, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží WeSC, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

WeSC newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích WeSC přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do WeSC newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.