Miss Sixty

Značkové produkty

Miss Sixty online

Naše stránka Miss Sixty online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Miss Sixty, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Miss Sixty eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Miss Sixty, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Miss Sixty Česká republika

Značka Miss Sixty působí samozřejmě i v České republice. Miss Sixty ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Miss Sixty eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Miss Sixty v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Miss Sixty eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Miss Sixty, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Miss Sixty a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Miss Sixty online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Miss Sixty eshop“ nebo „Miss Sixty online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Miss Sixty. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Miss Sixty eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Miss Sixty na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Miss Sixty.

Prodejny Miss Sixty

Jak jsme již zmínili, Miss Sixty má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Miss Sixty eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Miss Sixty v blízkosti vaší lokality.

Katalog Miss Sixty

Katalogy Miss Sixty jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Miss Sixty již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Miss Sixty eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Miss Sixty eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Miss Sixty, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Miss Sixty 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Miss Sixty Praha

Zastoupení má Miss Sixty i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Miss Sixty Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Miss Sixty Praha.

Miss Sixty Brno

Snažíte se najít značku Miss Sixty v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Miss Sixty najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Miss Sixty v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Miss Sixty Brno.

Otevírací doba Miss Sixty

V případě, že chcete navštívit prodejnu Miss Sixty a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Miss Sixty nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Miss Sixty přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Miss Sixty i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Miss Sixty ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Miss Sixty.

Miss Sixty leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Miss Sixty leták? Je možné, že společnost Miss Sixty přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Miss Sixty? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Miss Sixty.

Vrácení zboží Miss Sixty

Nakoupili jste pro sebe produkty Miss Sixty a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Miss Sixty koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, máte možnost v prodejcem stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Miss Sixty nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Miss Sixty se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Miss Sixty vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Miss Sixty je prostě hračka!

Miss Sixty – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Miss Sixty zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Miss Sixty, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Miss Sixty probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Miss Sixty opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Miss Sixty je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Miss Sixty v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Miss Sixty. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Miss Sixty je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Miss Sixty outlet

Pokud hledáte produkty Miss Sixty v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Miss Sixty outlet. Miss Sixty outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Miss Sixty outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Miss Sixty.

Miss Sixty kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Miss Sixty? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Miss Sixty jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Miss Sixty. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Miss Sixty galerii a prohlédněte si všechny Miss Sixty novinky.

Miss Sixty oblečení

Oblečení Miss Sixty je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Miss Sixty eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Miss Sixty, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Miss Sixty, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Miss Sixty newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Miss Sixty přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Miss Sixty newsletteru.

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěno výše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.