My Lady

Značkové produkty

My Lady online

Naše stránka My Lady online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky My Lady, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené My Lady eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky My Lady, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

My Lady Česká republika

Značka My Lady působí samozřejmě i v České republice. My Lady ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

My Lady eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky My Lady v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá My Lady eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu My Lady, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy My Lady a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na My Lady online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „My Lady eshop“ nebo „My Lady online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů My Lady. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný My Lady eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky My Lady na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů My Lady.

Prodejny My Lady

Jak jsme již zmínili, My Lady má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného My Lady eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami My Lady v blízkosti vaší lokality.

Katalog My Lady

Katalogy My Lady jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů My Lady již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si My Lady eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V My Lady eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog My Lady, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog My Lady 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

My Lady Praha

Zastoupení má My Lady i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká My Lady Praha, doporučujeme vám tuto stránku – My Lady Praha.

My Lady Brno

Snažíte se najít značku My Lady v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu My Lady najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen My Lady v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte My Lady Brno.

Otevírací doba My Lady

V případě, že chcete navštívit prodejnu My Lady a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna My Lady nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty My Lady přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby My Lady i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny My Lady ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu My Lady.

My Lady leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální My Lady leták? Je možné, že společnost My Lady přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky My Lady? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce My Lady.

Vrácení zboží My Lady

Nakoupili jste pro sebe produkty My Lady a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky My Lady koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží My Lady nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu My Lady se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a My Lady vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží My Lady je prostě hračka!

My Lady – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží My Lady zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně My Lady, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace My Lady probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce My Lady opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce My Lady je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží My Lady v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce My Lady. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce My Lady je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

My Lady outlet

Pokud hledáte produkty My Lady v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být My Lady outlet. My Lady outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. My Lady outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou My Lady.

My Lady kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci My Lady? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka My Lady jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci My Lady. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na My Lady galerii a prohlédněte si všechny My Lady novinky.

My Lady oblečení

Oblečení My Lady je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik My Lady eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení My Lady, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží My Lady, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

My Lady newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích My Lady přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do My Lady newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.