LEELOO

Značkové produkty

LEELOO online

Naše stránka LEELOO online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky LEELOO, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené LEELOO eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky LEELOO, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

LEELOO Česká republika

Značka LEELOO působí samozřejmě i v České republice. LEELOO ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

LEELOO eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky LEELOO v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá LEELOO eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu LEELOO, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy LEELOO a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na LEELOO online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „LEELOO eshop“ nebo „LEELOO online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů LEELOO. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný LEELOO eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky LEELOO na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů LEELOO.

Prodejny LEELOO

Jak jsme již zmínili, LEELOO má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného LEELOO eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami LEELOO v blízkosti vaší lokality.

Katalog LEELOO

Katalogy LEELOO jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů LEELOO již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si LEELOO eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V LEELOO eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog LEELOO, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog LEELOO 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

LEELOO Praha

Zastoupení má LEELOO i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká LEELOO Praha, doporučujeme vám tuto stránku – LEELOO Praha.

LEELOO Brno

Snažíte se najít značku LEELOO v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu LEELOO najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen LEELOO v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte LEELOO Brno.

Otevírací doba LEELOO

V případě, že chcete navštívit prodejnu LEELOO a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna LEELOO nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty LEELOO přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby LEELOO i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny LEELOO ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu LEELOO.

LEELOO leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální LEELOO leták? Je možné, že společnost LEELOO přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky LEELOO? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce LEELOO.

Vrácení zboží LEELOO

Nakoupili jste pro sebe produkty LEELOO a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky LEELOO koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží LEELOO nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu LEELOO se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a LEELOO vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží LEELOO je prostě hračka!

LEELOO – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží LEELOO zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně LEELOO, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace LEELOO probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce LEELOO opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce LEELOO je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží LEELOO v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce LEELOO. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce LEELOO je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

LEELOO outlet

Pokud hledáte produkty LEELOO v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být LEELOO outlet. LEELOO outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. LEELOO outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou LEELOO.

LEELOO kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci LEELOO? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka LEELOO jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci LEELOO. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na LEELOO galerii a prohlédněte si všechny LEELOO novinky.

LEELOO oblečení

Oblečení LEELOO je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik LEELOO eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení LEELOO, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží LEELOO, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

LEELOO newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích LEELOO přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do LEELOO newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.