True Heart

Značkové produkty

True Heart online

Naše stránka True Heart online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky True Heart, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené True Heart eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky True Heart, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

True Heart Česká republika

Značka True Heart působí samozřejmě i v České republice. True Heart ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

True Heart eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky True Heart v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá True Heart eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu True Heart, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy True Heart a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na True Heart online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „True Heart eshop“ nebo „True Heart online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů True Heart. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný True Heart eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky True Heart na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů True Heart.

Prodejny True Heart

Jak jsme již zmínili, True Heart má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného True Heart eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami True Heart v blízkosti vaší lokality.

Katalog True Heart

Katalogy True Heart jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů True Heart již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si True Heart eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V True Heart eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog True Heart, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog True Heart 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

True Heart Praha

Zastoupení má True Heart i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká True Heart Praha, doporučujeme vám tuto stránku – True Heart Praha.

True Heart Brno

Snažíte se najít značku True Heart v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu True Heart najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen True Heart v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte True Heart Brno.

Otevírací doba True Heart

V případě, že chcete navštívit prodejnu True Heart a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna True Heart nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty True Heart přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby True Heart i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny True Heart ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu True Heart.

True Heart leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální True Heart leták? Je možné, že společnost True Heart přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky True Heart? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce True Heart.

Vrácení zboží True Heart

Nakoupili jste pro sebe produkty True Heart a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky True Heart koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží True Heart nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu True Heart se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a True Heart vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží True Heart je prostě hračka!

True Heart – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží True Heart zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně True Heart, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace True Heart probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce True Heart opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce True Heart je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží True Heart v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce True Heart. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce True Heart je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

True Heart outlet

Pokud hledáte produkty True Heart v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být True Heart outlet. True Heart outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. True Heart outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou True Heart.

True Heart kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci True Heart? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka True Heart jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci True Heart. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na True Heart galerii a prohlédněte si všechny True Heart novinky.

True Heart oblečení

Oblečení True Heart je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik True Heart eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení True Heart, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží True Heart, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

True Heart newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích True Heart přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do True Heart newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.