City Sport

Značkové produkty

City Sport online

Naše stránka City Sport online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky City Sport, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené City Sport eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky City Sport, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

City Sport Česká republika

Značka City Sport působí samozřejmě i v České republice. City Sport ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

City Sport eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky City Sport v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá City Sport eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu City Sport, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy City Sport a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na City Sport online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „City Sport eshop“ nebo „City Sport online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů City Sport. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný City Sport eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky City Sport na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů City Sport.

Prodejny City Sport

Jak jsme již zmínili, City Sport má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného City Sport eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami City Sport v blízkosti vaší lokality.

Katalog City Sport

Katalogy City Sport jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů City Sport již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si City Sport eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V City Sport eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog City Sport, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog City Sport 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

City Sport Praha

Zastoupení má City Sport i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká City Sport Praha, doporučujeme vám tuto stránku – City Sport Praha.

City Sport Brno

Snažíte se najít značku City Sport v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu City Sport najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen City Sport v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte City Sport Brno.

Otevírací doba City Sport

V případě, že chcete navštívit prodejnu City Sport a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna City Sport nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty City Sport přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby City Sport i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny City Sport ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu City Sport.

City Sport leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální City Sport leták? Je možné, že společnost City Sport přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky City Sport? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce City Sport.

Vrácení zboží City Sport

Nakoupili jste pro sebe produkty City Sport a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky City Sport koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží City Sport nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu City Sport se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a City Sport vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží City Sport je prostě hračka!

City Sport – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží City Sport zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně City Sport, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace City Sport probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce City Sport opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce City Sport je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží City Sport v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce City Sport. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce City Sport je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

City Sport outlet

Pokud hledáte produkty City Sport v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být City Sport outlet. City Sport outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. City Sport outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou City Sport.

City Sport kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci City Sport? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka City Sport jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci City Sport. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na City Sport galerii a prohlédněte si všechny City Sport novinky.

City Sport oblečení

Oblečení City Sport je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik City Sport eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení City Sport, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží City Sport, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

City Sport newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích City Sport přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do City Sport newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.

Napsat komentář