Zabumba

Značkové produkty

Zabumba online

Naše stránka Zabumba online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Zabumba, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Zabumba eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Zabumba, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Zabumba Česká republika

Značka Zabumba působí samozřejmě i v České republice. Zabumba ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Zabumba eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Zabumba v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Zabumba eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Zabumba, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Zabumba a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Zabumba online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete “Zabumba eshop” nebo “Zabumba online obchod” a kliknete na “Vyhledat eshopy“. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Zabumba. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Zabumba eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Zabumba na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Zabumba.

Prodejny Zabumba

Jak jsme již zmínili, Zabumba má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Zabumba eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Zabumba v blízkosti vaší lokality.

Katalog Zabumba

Katalogy Zabumba jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Zabumba již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Zabumba eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Zabumba eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Zabumba, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například “katalog Zabumba 2015” a klikněte na tlačítko “Vyhledat katalog“. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Zabumba Praha

Zastoupení má Zabumba i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Zabumba Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Zabumba Praha.

Zabumba Brno

Snažíte se najít značku Zabumba v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Zabumba najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Zabumba v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Zabumba Brno.

Otevírací doba Zabumba

V případě, že chcete navštívit prodejnu Zabumba a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Zabumba nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Zabumba přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Zabumba i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Zabumba ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Zabumba.

Zabumba leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Zabumba leták? Je možné, že společnost Zabumba přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Zabumba? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Zabumba.

Vrácení zboží Zabumba

Nakoupili jste pro sebe produkty Zabumba a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Zabumba koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Zabumba nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Zabumba se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Zabumba vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Zabumba je prostě hračka!

Zabumba – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Zabumba zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Zabumba, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Zabumba probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Zabumba opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Zabumba je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Zabumba v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Zabumba. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Zabumba je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Zabumba outlet

Pokud hledáte produkty Zabumba v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Zabumba outlet. Zabumba outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Zabumba outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Zabumba.

Zabumba kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Zabumba? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Zabumba jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Zabumba. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Zabumba galerii a prohlédněte si všechny Zabumba novinky.

Zabumba oblečení

Oblečení Zabumba je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Zabumba eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Zabumba, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Zabumba, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Zabumba newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Zabumba přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Zabumba newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.