Tony Mora

Značkové produkty

Tony Mora online

Naše stránka Tony Mora online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Tony Mora, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Tony Mora eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Tony Mora, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Tony Mora Česká republika

Značka Tony Mora působí samozřejmě i v České republice. Tony Mora ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Tony Mora eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Tony Mora v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Tony Mora eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Tony Mora, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Tony Mora a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Tony Mora online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete “Tony Mora eshop” nebo “Tony Mora online obchod” a kliknete na “Vyhledat eshopy“. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Tony Mora. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Tony Mora eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Tony Mora na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Tony Mora.

Prodejny Tony Mora

Jak jsme již zmínili, Tony Mora má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Tony Mora eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Tony Mora v blízkosti vaší lokality.

Katalog Tony Mora

Katalogy Tony Mora jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Tony Mora již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Tony Mora eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Tony Mora eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Tony Mora, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například “katalog Tony Mora 2015” a klikněte na tlačítko “Vyhledat katalog“. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Tony Mora Praha

Zastoupení má Tony Mora i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Tony Mora Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Tony Mora Praha.

Tony Mora Brno

Snažíte se najít značku Tony Mora v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Tony Mora najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Tony Mora v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Tony Mora Brno.

Otevírací doba Tony Mora

V případě, že chcete navštívit prodejnu Tony Mora a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Tony Mora nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Tony Mora přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Tony Mora i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Tony Mora ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Tony Mora.

Tony Mora leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Tony Mora leták? Je možné, že společnost Tony Mora přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Tony Mora? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Tony Mora.

Vrácení zboží Tony Mora

Nakoupili jste pro sebe produkty Tony Mora a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Tony Mora koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Tony Mora nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Tony Mora se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Tony Mora vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Tony Mora je prostě hračka!

Tony Mora – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Tony Mora zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Tony Mora, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Tony Mora probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Tony Mora opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Tony Mora je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Tony Mora v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Tony Mora. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Tony Mora je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Tony Mora outlet

Pokud hledáte produkty Tony Mora v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Tony Mora outlet. Tony Mora outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Tony Mora outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Tony Mora.

Tony Mora kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Tony Mora? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Tony Mora jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Tony Mora. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Tony Mora galerii a prohlédněte si všechny Tony Mora novinky.

Tony Mora oblečení

Oblečení Tony Mora je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Tony Mora eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Tony Mora, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Tony Mora, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Tony Mora newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Tony Mora přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Tony Mora newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.