The Mountain

Značkové produkty

The Mountain online

Naše stránka The Mountain online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky The Mountain, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené The Mountain eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky The Mountain, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

The Mountain Česká republika

Značka The Mountain působí samozřejmě i v České republice. The Mountain ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

The Mountain eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky The Mountain v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá The Mountain eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu The Mountain, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy The Mountain a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na The Mountain online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete “The Mountain eshop” nebo “The Mountain online obchod” a kliknete na “Vyhledat eshopy“. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů The Mountain. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný The Mountain eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky The Mountain na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů The Mountain.

Prodejny The Mountain

Jak jsme již zmínili, The Mountain má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného The Mountain eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami The Mountain v blízkosti vaší lokality.

Katalog The Mountain

Katalogy The Mountain jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů The Mountain již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si The Mountain eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V The Mountain eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog The Mountain, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například “katalog The Mountain 2015” a klikněte na tlačítko “Vyhledat katalog“. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

The Mountain Praha

Zastoupení má The Mountain i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká The Mountain Praha, doporučujeme vám tuto stránku – The Mountain Praha.

The Mountain Brno

Snažíte se najít značku The Mountain v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu The Mountain najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen The Mountain v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte The Mountain Brno.

Otevírací doba The Mountain

V případě, že chcete navštívit prodejnu The Mountain a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna The Mountain nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty The Mountain přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby The Mountain i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny The Mountain ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu The Mountain.

The Mountain leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální The Mountain leták? Je možné, že společnost The Mountain přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky The Mountain? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce The Mountain.

Vrácení zboží The Mountain

Nakoupili jste pro sebe produkty The Mountain a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky The Mountain koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží The Mountain nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu The Mountain se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a The Mountain vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží The Mountain je prostě hračka!

The Mountain – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží The Mountain zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně The Mountain, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace The Mountain probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce The Mountain opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce The Mountain je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží The Mountain v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce The Mountain. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce The Mountain je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

The Mountain outlet

Pokud hledáte produkty The Mountain v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být The Mountain outlet. The Mountain outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. The Mountain outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou The Mountain.

The Mountain kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci The Mountain? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka The Mountain jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci The Mountain. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na The Mountain galerii a prohlédněte si všechny The Mountain novinky.

The Mountain oblečení

Oblečení The Mountain je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik The Mountain eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení The Mountain, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží The Mountain, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

The Mountain newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích The Mountain přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do The Mountain newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.