COCA COLA

Značkové produkty

COCA COLA online

Naše stránka COCA COLA online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky COCA COLA, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené COCA COLA eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky COCA COLA, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

COCA COLA Česká republika

Značka COCA COLA působí samozřejmě i v České republice. COCA COLA ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

COCA COLA eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky COCA COLA v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá COCA COLA eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu COCA COLA, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy COCA COLA a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na COCA COLA online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete “COCA COLA eshop” nebo “COCA COLA online obchod” a kliknete na “Vyhledat eshopy“. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů COCA COLA. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný COCA COLA eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky COCA COLA na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů COCA COLA.

Prodejny COCA COLA

Jak jsme již zmínili, COCA COLA má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného COCA COLA eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami COCA COLA v blízkosti vaší lokality.

Katalog COCA COLA

Katalogy COCA COLA jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů COCA COLA již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si COCA COLA eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V COCA COLA eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog COCA COLA, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například “katalog COCA COLA 2015” a klikněte na tlačítko “Vyhledat katalog“. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

COCA COLA Praha

Zastoupení má COCA COLA i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká COCA COLA Praha, doporučujeme vám tuto stránku – COCA COLA Praha.

COCA COLA Brno

Snažíte se najít značku COCA COLA v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu COCA COLA najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen COCA COLA v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte COCA COLA Brno.

Otevírací doba COCA COLA

V případě, že chcete navštívit prodejnu COCA COLA a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna COCA COLA nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty COCA COLA přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby COCA COLA i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny COCA COLA ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu COCA COLA.

COCA COLA leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální COCA COLA leták? Je možné, že společnost COCA COLA přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky COCA COLA? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce COCA COLA.

Vrácení zboží COCA COLA

Nakoupili jste pro sebe produkty COCA COLA a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky COCA COLA koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží COCA COLA nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu COCA COLA se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a COCA COLA vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží COCA COLA je prostě hračka!

COCA COLA – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží COCA COLA zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně COCA COLA, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace COCA COLA probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce COCA COLA opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce COCA COLA je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží COCA COLA v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce COCA COLA. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce COCA COLA je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

COCA COLA outlet

Pokud hledáte produkty COCA COLA v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být COCA COLA outlet. COCA COLA outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. COCA COLA outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou COCA COLA.

COCA COLA kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci COCA COLA? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka COCA COLA jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci COCA COLA. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na COCA COLA galerii a prohlédněte si všechny COCA COLA novinky.

COCA COLA oblečení

Oblečení COCA COLA je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik COCA COLA eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení COCA COLA, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží COCA COLA, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

COCA COLA newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích COCA COLA přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do COCA COLA newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.