Anthropologie

Značkové produkty

Anthropologie online

Naše stránka Anthropologie online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Anthropologie, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Anthropologie eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Anthropologie, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Anthropologie Česká republika

Značka Anthropologie působí samozřejmě i v České republice. Anthropologie ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Anthropologie eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Anthropologie v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Anthropologie eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Anthropologie, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Anthropologie a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Anthropologie online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete “Anthropologie eshop” nebo “Anthropologie online obchod” a kliknete na “Vyhledat eshopy“. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Anthropologie. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Anthropologie eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Anthropologie na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Anthropologie.

Prodejny Anthropologie

Jak jsme již zmínili, Anthropologie má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Anthropologie eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Anthropologie v blízkosti vaší lokality.

Katalog Anthropologie

Katalogy Anthropologie jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Anthropologie již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Anthropologie eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Anthropologie eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Anthropologie, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například “katalog Anthropologie 2015” a klikněte na tlačítko “Vyhledat katalog“. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Anthropologie Praha

Zastoupení má Anthropologie i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Anthropologie Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Anthropologie Praha.

Anthropologie Brno

Snažíte se najít značku Anthropologie v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Anthropologie najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Anthropologie v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Anthropologie Brno.

Otevírací doba Anthropologie

V případě, že chcete navštívit prodejnu Anthropologie a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Anthropologie nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Anthropologie přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Anthropologie i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Anthropologie ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Anthropologie.

Anthropologie leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Anthropologie leták? Je možné, že společnost Anthropologie přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Anthropologie? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Anthropologie.

Vrácení zboží Anthropologie

Nakoupili jste pro sebe produkty Anthropologie a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Anthropologie koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Anthropologie nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Anthropologie se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Anthropologie vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Anthropologie je prostě hračka!

Anthropologie – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Anthropologie zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Anthropologie, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Anthropologie probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Anthropologie opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Anthropologie je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Anthropologie v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Anthropologie. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Anthropologie je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Anthropologie outlet

Pokud hledáte produkty Anthropologie v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Anthropologie outlet. Anthropologie outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Anthropologie outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Anthropologie.

Anthropologie kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Anthropologie? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Anthropologie jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Anthropologie. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Anthropologie galerii a prohlédněte si všechny Anthropologie novinky.

Anthropologie oblečení

Oblečení Anthropologie je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Anthropologie eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Anthropologie, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Anthropologie, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Anthropologie newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Anthropologie přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Anthropologie newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.