Advanced

Značkové produkty

Advanced online

Naše stránka Advanced online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Advanced, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Advanced eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Advanced, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Advanced Česká republika

Značka Advanced působí samozřejmě i v České republice. Advanced ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Advanced eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Advanced v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Advanced eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Advanced, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Advanced a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Advanced online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete “Advanced eshop” nebo “Advanced online obchod” a kliknete na “Vyhledat eshopy“. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Advanced. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Advanced eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Advanced na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Advanced.

Prodejny Advanced

Jak jsme již zmínili, Advanced má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Advanced eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Advanced v blízkosti vaší lokality.

Katalog Advanced

Katalogy Advanced jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Advanced již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Advanced eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Advanced eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Advanced, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například “katalog Advanced 2015” a klikněte na tlačítko “Vyhledat katalog“. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Advanced Praha

Zastoupení má Advanced i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Advanced Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Advanced Praha.

Advanced Brno

Snažíte se najít značku Advanced v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Advanced najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Advanced v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Advanced Brno.

Otevírací doba Advanced

V případě, že chcete navštívit prodejnu Advanced a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Advanced nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Advanced přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Advanced i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Advanced ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Advanced.

Advanced leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Advanced leták? Je možné, že společnost Advanced přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Advanced? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Advanced.

Vrácení zboží Advanced

Nakoupili jste pro sebe produkty Advanced a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Advanced koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Advanced nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Advanced se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Advanced vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Advanced je prostě hračka!

Advanced – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Advanced zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Advanced, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Advanced probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Advanced opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Advanced je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Advanced v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Advanced. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Advanced je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Advanced outlet

Pokud hledáte produkty Advanced v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Advanced outlet. Advanced outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Advanced outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Advanced.

Advanced kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Advanced? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Advanced jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Advanced. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Advanced galerii a prohlédněte si všechny Advanced novinky.

Advanced oblečení

Oblečení Advanced je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Advanced eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Advanced, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Advanced, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Advanced newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Advanced přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Advanced newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.