Sticks and Stones

Značkové produkty

Sticks and Stones online

Naše stránka Sticks and Stones online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Sticks and Stones, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Sticks and Stones eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Sticks and Stones, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Sticks and Stones Česká republika

Značka Sticks and Stones působí samozřejmě i v České republice. Sticks and Stones ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Sticks and Stones eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Sticks and Stones v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Sticks and Stones eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Sticks and Stones, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Sticks and Stones a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Sticks and Stones online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Sticks and Stones eshop“ nebo „Sticks and Stones online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Sticks and Stones. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Sticks and Stones eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Sticks and Stones na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Sticks and Stones.

Prodejny Sticks and Stones

Jak jsme již zmínili, Sticks and Stones má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Sticks and Stones eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Sticks and Stones v blízkosti vaší lokality.

Katalog Sticks and Stones

Katalogy Sticks and Stones jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Sticks and Stones již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Sticks and Stones eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Sticks and Stones eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Sticks and Stones, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Sticks and Stones 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Sticks and Stones Praha

Zastoupení má Sticks and Stones i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Sticks and Stones Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Sticks and Stones Praha.

Sticks and Stones Brno

Snažíte se najít značku Sticks and Stones v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Sticks and Stones najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Sticks and Stones v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Sticks and Stones Brno.

Otevírací doba Sticks and Stones

V případě, že chcete navštívit prodejnu Sticks and Stones a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Sticks and Stones nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Sticks and Stones přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Sticks and Stones i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Sticks and Stones ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Sticks and Stones.

Sticks and Stones leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Sticks and Stones leták? Je možné, že společnost Sticks and Stones přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Sticks and Stones? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Sticks and Stones.

Vrácení zboží Sticks and Stones

Nakoupili jste pro sebe produkty Sticks and Stones a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Sticks and Stones koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Sticks and Stones nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Sticks and Stones se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Sticks and Stones vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Sticks and Stones je prostě hračka!

Sticks and Stones – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Sticks and Stones zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Sticks and Stones, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Sticks and Stones probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Sticks and Stones opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Sticks and Stones je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Sticks and Stones v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Sticks and Stones. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Sticks and Stones je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Sticks and Stones outlet

Pokud hledáte produkty Sticks and Stones v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Sticks and Stones outlet. Sticks and Stones outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Sticks and Stones outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Sticks and Stones.

Sticks and Stones kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Sticks and Stones? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Sticks and Stones jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Sticks and Stones. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Sticks and Stones galerii a prohlédněte si všechny Sticks and Stones novinky.

Sticks and Stones oblečení

Oblečení Sticks and Stones je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Sticks and Stones eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Sticks and Stones, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Sticks and Stones, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Sticks and Stones newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Sticks and Stones přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Sticks and Stones newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.

Napsat komentář