Red Lilly

Značkové produkty

Red Lilly online

Naše stránka Red Lilly online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Red Lilly, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Red Lilly eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Red Lilly, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Red Lilly Česká republika

Značka Red Lilly působí samozřejmě i v České republice. Red Lilly ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Red Lilly eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Red Lilly v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Red Lilly eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Red Lilly, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Red Lilly a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Red Lilly online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Red Lilly eshop“ nebo „Red Lilly online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Red Lilly. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Red Lilly eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Red Lilly na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Red Lilly.

Prodejny Red Lilly

Jak jsme již zmínili, Red Lilly má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Red Lilly eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Red Lilly v blízkosti vaší lokality.

Katalog Red Lilly

Katalogy Red Lilly jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Red Lilly již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Red Lilly eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Red Lilly eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Red Lilly, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Red Lilly 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Red Lilly Praha

Zastoupení má Red Lilly i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Red Lilly Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Red Lilly Praha.

Red Lilly Brno

Snažíte se najít značku Red Lilly v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Red Lilly najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Red Lilly v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Red Lilly Brno.

Otevírací doba Red Lilly

V případě, že chcete navštívit prodejnu Red Lilly a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Red Lilly nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Red Lilly přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Red Lilly i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Red Lilly ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Red Lilly.

Red Lilly leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Red Lilly leták? Je možné, že společnost Red Lilly přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Red Lilly? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Red Lilly.

Vrácení zboží Red Lilly

Nakoupili jste pro sebe produkty Red Lilly a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Red Lilly koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Red Lilly nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Red Lilly se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Red Lilly vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Red Lilly je prostě hračka!

Red Lilly – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Red Lilly zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Red Lilly, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Red Lilly probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Red Lilly opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Red Lilly je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Red Lilly v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Red Lilly. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Red Lilly je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Red Lilly outlet

Pokud hledáte produkty Red Lilly v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Red Lilly outlet. Red Lilly outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Red Lilly outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Red Lilly.

Red Lilly kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Red Lilly? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Red Lilly jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Red Lilly. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Red Lilly galerii a prohlédněte si všechny Red Lilly novinky.

Red Lilly oblečení

Oblečení Red Lilly je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Red Lilly eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Red Lilly, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Red Lilly, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Red Lilly newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Red Lilly přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Red Lilly newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.

Napsat komentář