Pricetime

Značkové produkty

Pricetime online

Naše stránka Pricetime online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Pricetime, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Pricetime eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Pricetime, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Pricetime Česká republika

Značka Pricetime působí samozřejmě i v České republice. Pricetime ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Pricetime eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Pricetime v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Pricetime eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Pricetime, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Pricetime a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Pricetime online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Pricetime eshop“ nebo „Pricetime online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Pricetime. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Pricetime eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Pricetime na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Pricetime.

Prodejny Pricetime

Jak jsme již zmínili, Pricetime má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Pricetime eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Pricetime v blízkosti vaší lokality.

Katalog Pricetime

Katalogy Pricetime jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Pricetime již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Pricetime eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Pricetime eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Pricetime, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Pricetime 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Pricetime Praha

Zastoupení má Pricetime i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Pricetime Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Pricetime Praha.

Pricetime Brno

Snažíte se najít značku Pricetime v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Pricetime najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Pricetime v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Pricetime Brno.

Otevírací doba Pricetime

V případě, že chcete navštívit prodejnu Pricetime a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Pricetime nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Pricetime přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Pricetime i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Pricetime ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Pricetime.

Pricetime leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Pricetime leták? Je možné, že společnost Pricetime přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Pricetime? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Pricetime.

Vrácení zboží Pricetime

Nakoupili jste pro sebe produkty Pricetime a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Pricetime koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Pricetime nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Pricetime se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Pricetime vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Pricetime je prostě hračka!

Pricetime – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Pricetime zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Pricetime, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Pricetime probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Pricetime opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Pricetime je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Pricetime v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Pricetime. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Pricetime je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Pricetime outlet

Pokud hledáte produkty Pricetime v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Pricetime outlet. Pricetime outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Pricetime outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Pricetime.

Pricetime kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Pricetime? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Pricetime jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Pricetime. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Pricetime galerii a prohlédněte si všechny Pricetime novinky.

Pricetime oblečení

Oblečení Pricetime je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Pricetime eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Pricetime, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Pricetime, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Pricetime newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Pricetime přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Pricetime newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.

Napsat komentář