of Handmade

Značkové produkty

of Handmade online

Naše stránka of Handmade online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky of Handmade, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené of Handmade eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky of Handmade, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

of Handmade Česká republika

Značka of Handmade působí samozřejmě i v České republice. of Handmade ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

of Handmade eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky of Handmade v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá of Handmade eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu of Handmade, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy of Handmade a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na of Handmade online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „of Handmade eshop“ nebo „of Handmade online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů of Handmade. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný of Handmade eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky of Handmade na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů of Handmade.

Prodejny of Handmade

Jak jsme již zmínili, of Handmade má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného of Handmade eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami of Handmade v blízkosti vaší lokality.

Katalog of Handmade

Katalogy of Handmade jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů of Handmade již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si of Handmade eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V of Handmade eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog of Handmade, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog of Handmade 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

of Handmade Praha

Zastoupení má of Handmade i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká of Handmade Praha, doporučujeme vám tuto stránku – of Handmade Praha.

of Handmade Brno

Snažíte se najít značku of Handmade v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu of Handmade najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen of Handmade v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte of Handmade Brno.

Otevírací doba of Handmade

V případě, že chcete navštívit prodejnu of Handmade a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna of Handmade nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty of Handmade přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby of Handmade i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny of Handmade ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu of Handmade.

of Handmade leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální of Handmade leták? Je možné, že společnost of Handmade přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky of Handmade? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce of Handmade.

Vrácení zboží of Handmade

Nakoupili jste pro sebe produkty of Handmade a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky of Handmade koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží of Handmade nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu of Handmade se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a of Handmade vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží of Handmade je prostě hračka!

of Handmade – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží of Handmade zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně of Handmade, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace of Handmade probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce of Handmade opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce of Handmade je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží of Handmade v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce of Handmade. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce of Handmade je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

of Handmade outlet

Pokud hledáte produkty of Handmade v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být of Handmade outlet. of Handmade outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. of Handmade outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou of Handmade.

of Handmade kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci of Handmade? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka of Handmade jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci of Handmade. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na of Handmade galerii a prohlédněte si všechny of Handmade novinky.

of Handmade oblečení

Oblečení of Handmade je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik of Handmade eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení of Handmade, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží of Handmade, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

of Handmade newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích of Handmade přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do of Handmade newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.