Kiss Kiss

Značkové produkty

Kiss Kiss online

Naše stránka Kiss Kiss online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Kiss Kiss, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Kiss Kiss eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Kiss Kiss, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Kiss Kiss Česká republika

Značka Kiss Kiss působí samozřejmě i v České republice. Kiss Kiss ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Kiss Kiss eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Kiss Kiss v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Kiss Kiss eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Kiss Kiss, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Kiss Kiss a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Kiss Kiss online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Kiss Kiss eshop“ nebo „Kiss Kiss online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Kiss Kiss. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Kiss Kiss eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Kiss Kiss na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Kiss Kiss.

Prodejny Kiss Kiss

Jak jsme již zmínili, Kiss Kiss má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Kiss Kiss eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Kiss Kiss v blízkosti vaší lokality.

Katalog Kiss Kiss

Katalogy Kiss Kiss jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Kiss Kiss již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Kiss Kiss eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Kiss Kiss eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Kiss Kiss, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Kiss Kiss 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Kiss Kiss Praha

Zastoupení má Kiss Kiss i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Kiss Kiss Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Kiss Kiss Praha.

Kiss Kiss Brno

Snažíte se najít značku Kiss Kiss v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Kiss Kiss najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Kiss Kiss v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Kiss Kiss Brno.

Otevírací doba Kiss Kiss

V případě, že chcete navštívit prodejnu Kiss Kiss a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Kiss Kiss nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Kiss Kiss přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Kiss Kiss i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Kiss Kiss ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Kiss Kiss.

Kiss Kiss leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Kiss Kiss leták? Je možné, že společnost Kiss Kiss přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Kiss Kiss? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Kiss Kiss.

Vrácení zboží Kiss Kiss

Nakoupili jste pro sebe produkty Kiss Kiss a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Kiss Kiss koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Kiss Kiss nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Kiss Kiss se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Kiss Kiss vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Kiss Kiss je prostě hračka!

Kiss Kiss – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Kiss Kiss zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Kiss Kiss, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Kiss Kiss probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Kiss Kiss opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Kiss Kiss je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Kiss Kiss v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Kiss Kiss. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Kiss Kiss je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Kiss Kiss outlet

Pokud hledáte produkty Kiss Kiss v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Kiss Kiss outlet. Kiss Kiss outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Kiss Kiss outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Kiss Kiss.

Kiss Kiss kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Kiss Kiss? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Kiss Kiss jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Kiss Kiss. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Kiss Kiss galerii a prohlédněte si všechny Kiss Kiss novinky.

Kiss Kiss oblečení

Oblečení Kiss Kiss je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Kiss Kiss eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Kiss Kiss, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Kiss Kiss, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Kiss Kiss newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Kiss Kiss přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Kiss Kiss newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.

Napsat komentář