Kid’s Place

Značkové produkty

Kid's Place online

Naše stránka Kid's Place online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Kid's Place, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Kid's Place eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Kid's Place, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Kid's Place Česká republika

Značka Kid's Place působí samozřejmě i v České republice. Kid's Place ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Kid's Place eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Kid's Place v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Kid's Place eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Kid's Place, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Kid's Place a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Kid's Place online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Kid's Place eshop“ nebo „Kid's Place online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Kid's Place. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Kid's Place eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Kid's Place na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Kid's Place.

Prodejny Kid's Place

Jak jsme již zmínili, Kid's Place má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Kid's Place eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Kid's Place v blízkosti vaší lokality.

Katalog Kid's Place

Katalogy Kid's Place jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Kid's Place již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Kid's Place eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Kid's Place eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Kid's Place, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Kid's Place 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Kid's Place Praha

Zastoupení má Kid's Place i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Kid's Place Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Kid's Place Praha.

Kid's Place Brno

Snažíte se najít značku Kid's Place v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Kid's Place najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Kid's Place v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Kid's Place Brno.

Otevírací doba Kid's Place

V případě, že chcete navštívit prodejnu Kid's Place a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Kid's Place nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Kid's Place přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Kid's Place i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Kid's Place ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Kid's Place.

Kid's Place leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Kid's Place leták? Je možné, že společnost Kid's Place přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Kid's Place? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Kid's Place.

Vrácení zboží Kid's Place

Nakoupili jste pro sebe produkty Kid's Place a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Kid's Place koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Kid's Place nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Kid's Place se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Kid's Place vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Kid's Place je prostě hračka!

Kid's Place – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Kid's Place zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Kid's Place, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Kid's Place probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Kid's Place opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Kid's Place je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Kid's Place v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Kid's Place. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Kid's Place je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Kid's Place outlet

Pokud hledáte produkty Kid's Place v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Kid's Place outlet. Kid's Place outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Kid's Place outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Kid's Place.

Kid's Place kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Kid's Place? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Kid's Place jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Kid's Place. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Kid's Place galerii a prohlédněte si všechny Kid's Place novinky.

Kid's Place oblečení

Oblečení Kid's Place je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Kid's Place eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Kid's Place, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Kid's Place, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Kid's Place newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Kid's Place přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Kid's Place newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.