Confitalia

Značkové produkty

Confitalia online

Naše stránka Confitalia online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Confitalia, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Confitalia eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Confitalia, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Confitalia Česká republika

Značka Confitalia působí samozřejmě i v České republice. Confitalia ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Confitalia eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Confitalia v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Confitalia eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Confitalia, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Confitalia a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Confitalia online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Confitalia eshop“ nebo „Confitalia online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Confitalia. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Confitalia eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Confitalia na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Confitalia.

Prodejny Confitalia

Jak jsme již zmínili, Confitalia má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Confitalia eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Confitalia v blízkosti vaší lokality.

Katalog Confitalia

Katalogy Confitalia jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Confitalia již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Confitalia eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Confitalia eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Confitalia, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Confitalia 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Confitalia Praha

Zastoupení má Confitalia i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Confitalia Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Confitalia Praha.

Confitalia Brno

Snažíte se najít značku Confitalia v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Confitalia najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Confitalia v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Confitalia Brno.

Otevírací doba Confitalia

V případě, že chcete navštívit prodejnu Confitalia a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Confitalia nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Confitalia přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Confitalia i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Confitalia ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Confitalia.

Confitalia leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Confitalia leták? Je možné, že společnost Confitalia přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Confitalia? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Confitalia.

Vrácení zboží Confitalia

Nakoupili jste pro sebe produkty Confitalia a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Confitalia koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Confitalia nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Confitalia se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Confitalia vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Confitalia je prostě hračka!

Confitalia – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Confitalia zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Confitalia, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Confitalia probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Confitalia opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Confitalia je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Confitalia v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Confitalia. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Confitalia je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Confitalia outlet

Pokud hledáte produkty Confitalia v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Confitalia outlet. Confitalia outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Confitalia outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Confitalia.

Confitalia kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Confitalia? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Confitalia jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Confitalia. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Confitalia galerii a prohlédněte si všechny Confitalia novinky.

Confitalia oblečení

Oblečení Confitalia je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Confitalia eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Confitalia, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Confitalia, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Confitalia newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Confitalia přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Confitalia newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.