Benvenuto

Značkové produkty

Benvenuto online

Naše stránka Benvenuto online vám nabízí užitečné informace o této značce, které jste dosud možná nevěděli najít. Dozvíte se o prodejnách značky Benvenuto, jejich otevírací době, najdete zde dokonce i mapy s nejbližšími prodejnami. Rovněž zde naleznete odkazy na ověřené Benvenuto eshopy, ale i aktuální katalog či leták. Pokud máte problém s nakoupeným zbožím značky Benvenuto, poradíme vám, jak postupovat při reklamaci nebo vrácení zboží. Najdete zde ale i další informace. Čtěte dál.

Benvenuto Česká republika

Značka Benvenuto působí samozřejmě i v České republice. Benvenuto ČRsíť prodejen, které můžete najít ve více českých městech, možná i v tom vašem. Kompletní seznam prodejen, otevírací hodiny a mapy naleznete níže na této stránce.

Benvenuto eshop

Pokud jste moderním člověkem a nakupování přes internet vám nedělá žádné problémy, nebo se vám jen nechce běhat po obchodech, určitě oceníte možnost nakoupit produkty značky Benvenuto v internetovém obchodě. Mnoho lidí hledá Benvenuto eshop pouze kvůli tomu, aby si prohlédli sortiment a zjistili ceny jednotlivých produktů, ale samotný nákup udělají raději až v kamenné prodejně, aby si mohli zboží chytit do ruky a vyzkoušet.

Druhá skupina lidí to dělá naopak – nejdříve navštíví prodejnu Benvenuto, zboží si vyzkouší, ale nenakoupí hned na místě, ale z pohodlí domova si vyhledá eshopy Benvenuto a nakoupí v tom nejlevnějším. Ať už patříte k jedné nebo druhé skupině zákazníků, máme pro vás tipy na Benvenuto online obchody. Stačí, když do vyhledávacího pole níže napíšete „Benvenuto eshop“ nebo „Benvenuto online obchod“ a kliknete na „Vyhledat eshopy„. Následně se vám zobrazí výsledky vyhledávání online obchodů Benvenuto. Obecně platí, že nejkvalitnější výsledky jsou úplně první, proto doporučujeme zkusit navštívit právě ty. Můžete si být jisti, že najdete vhodný Benvenuto eshop s výbornými cenami produktů.

Pokud již máte zkušenosti s nakupováním značky Benvenuto na internetu a znáte kvalitní internetový obchod s produkty této značky, můžete nám o něm napsat, velmi rádi ho zveřejníme na našem webu a pomůžeme dalším návštěvníkům při hledání online obchodů Benvenuto.

Prodejny Benvenuto

Jak jsme již zmínili, Benvenuto má v České republice síť svých prodejen, kde můžete nakupovat kvalitní značkové zboží. Pokud tedy nechcete využít nabídku žádného Benvenuto eshopu, níže uvádíme mapu s prodejnami Benvenuto v blízkosti vaší lokality.

Katalog Benvenuto

Katalogy Benvenuto jsou významným zdrojem informací o produktech této značky. Nabízejí přehled produktů, aktuální ceny, slevy či speciální nabídky. Tím ale, že je už dnes téměř vše na internetu, katalogů začíná ubývat. Ani katalogů Benvenuto již nenajdete tolik jako v minulosti. Přece jen je mnohem jednodušší vyhledat si Benvenuto eshopy a přímo v pohodlí domova si porovnat nabídky a ceny různých prodejců. Internetové obchody navíc často nabízejí slevy, někdy i časově omezené, takže možnost okamžitého nákupu z domu může být velkou výhodou i co se týče cen. V Benvenuto eshopech jednoduše ušetříte! Proto doporučujeme vyhledat si eshopy přes vyhledávání umístěno výše. Určitě nebudete zklamáni.

Pokud byste přece jen chtěli najít i nějaký starší, nebo aktuální katalog Benvenuto, můžete tak učinit znovu přes vyhledávání, tentokrát uvádíme formulář pro vyhledávání katalogů. Do vyhledávacího pole napište například „katalog Benvenuto 2015“ a klikněte na tlačítko „Vyhledat katalog„. Opět se vám zobrazí výsledky vyhledávání, ze kterých si už jen stačí vybrat to, co vás zaujme.

Benvenuto Praha

Zastoupení má Benvenuto i v našem hlavním městě – Praze. V tomto městě najdete určitě nejvíce prodejců a prodejen této značky. Chcete-li najít všechny prodejny, nebo cokoliv, co se týká Benvenuto Praha, doporučujeme vám tuto stránku – Benvenuto Praha.

Benvenuto Brno

Snažíte se najít značku Benvenuto v Brně? Nemůžeme vám na sto procent potvrdit, že prodejnu Benvenuto najdete také v tomto městě. Přece jen je tu obchodů a prodejen celkově méně. Pokud si nejste jisti ohledně prodejen Benvenuto v Brně, nebo byste se o této značce chtěli v souvislosti s působením v Brně dozvědět více, navštivte Benvenuto Brno.

Otevírací doba Benvenuto

V případě, že chcete navštívit prodejnu Benvenuto a nejste si jisti, od a do kdy je otevřena, stačí navštívit webovou stránku nákupního centra, ve kterém je obchod umístěn, a otevírací dobu najdete velmi jednoduše tam. Pokud se vaše prodejna Benvenuto nenachází v žádném z nákupních center nebo obchodních domů, zkuste si ji vyhledat zadáním názvu značky a adresy prodejny. Většina prodejců má dnes už vlastní webové stránky, takže chtěnou informaci určitě bez problémů najdete. A pokud už budete na internetové stránce, je dost možné, že bude obsahovat také eshop, takže si budete moci zakoupit produkty Benvenuto přímo přes váš počítač nebo mobil. Ušetříte čas hledáním otevírací doby Benvenuto i potulováním se po obchodech. Rychlé a efektivní. A často i mnohem levnější než v kamenných prodejnách.

Většina prodejen má otevírací dobu v době od 9:00 do 17:00 až 18:00 a je otevřena od pondělí do pátku. Výjimkou jsou prodejny Benvenuto ve velkých nákupních centrech, kde je otevírací doba delší než v klasických menších obchodech a to většinou od 9:00 do 21:00 včetně svátků a víkendů. Pokud tedy máte možnost nakupovat v nákupních centrech, jen těžko narazíte na zavřenou prodejnu Benvenuto.

Benvenuto leták

Nedorazil vám do vaší poštovní schránky aktuální Benvenuto leták? Je možné, že společnost Benvenuto přestává investovat do printové reklamy a přechází na online propagaci své značky a zboží. I tak si ale přejete být pravidelně informováni o nabídkách, novinkách, akcích a slevách značky Benvenuto? Sledujte ji online! Přihlaste se do našeho newsletteru, nebo si přidejte náš portál na Facebook, Google+ nebo Twitter a zůstaňte vždy informováni o značce Benvenuto.

Vrácení zboží Benvenuto

Nakoupili jste pro sebe produkty Benvenuto a později jste doma zjistili, že vám nepasují nebo jste netrefili ideální velikost? Nebo jste produkt značky Benvenuto koupili svému blízkému jako dárek, ale netrefili jste jeho vkus či velikost? Nezoufejte! Pokud není zboží nošeno nebo poškozeno, podle zákona máte možnost ve stanovené lhůtě zboží vrátit nebo vyměnit za jiné. S vrácením zboží Benvenuto nemá většina zákazníků žádný problém. Stačí navštívit prodejnu Benvenuto se zbožím, které chcete vrátit nebo vyměnit spolu s dokladem o jeho zaplacení a Benvenuto vám vrátí peníze, případně si budete moci vybrat jiné zboží. Volba je na vás. Vrácení zboží Benvenuto je prostě hračka!

Benvenuto – reklamace

Pokud jste po nákupu zboží Benvenuto zjistili, že je zboží poškozeno, nebo nemá dostatečnou kvalitu, je třeba takové zboží reklamovat. Můžete tak učinit přímo v prodejně Benvenuto, kde jste nakoupili. I při reklamaci musíte mít pokladní doklad o zaplacení – bloček. Reklamace Benvenuto probíhá tak, že prodejce převezme reklamované zboží a nanejvýš do 30 dnů vás obeznámí s výsledkem reklamace. Pokud je reklamace neopodstatněná, zboží vám bude vráceno bez opravy či vrácení peněz. Pokud prodejce usoudí, že je vaše reklamace oprávněná, provede prodejce Benvenuto opravu zboží, případně zboží vymění za nové nebo vám nabídne vrácení peněz. Pozor! Pokud vám prodejce do 30 dnů neoznámí výsledek reklamačního řízení, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy a prodejce Benvenuto je povinen vám vrátit peníze za nevyhovující zboží.

Při nákupu zboží Benvenuto v eshopech se může stát, že je doručeno jiné zboží jakž jste si původně objednali, případně vám dorazí zboží poškozeno. Určitě se s takovým zbožím nespokojujte a dožadujte se reklamace u prodejce Benvenuto. Pokud vám bylo doručeno vadné nebo nesprávné zboží, co nejdříve kontaktujte prodejce a zjistěte další postup. Prodejce Benvenuto je povinen doručit vám správné zboží a to na vlastní přepravní náklady.

Benvenuto outlet

Pokud hledáte produkty Benvenuto v nižší cenové kategorii, nemusíte hned sahat po obnošených věcech z bazaru nebo secondhandu. Ideální volbou pro vás může být Benvenuto outlet. Benvenuto outlet je výprodej zboží ze starších kolekcí. Jde o neprodané zboží z minulých sezón, nebo let. Benvenuto outlet jsou zcela nové, nenošené produkty, které můžete získat v outlet prodejnách za zlomek jejich původní ceny. Tak neváhejte a vyhledejte si nejbližší outlet prodejnu se značkou Benvenuto.

Benvenuto kolekce

Viděli jste už nejnovější kolekci Benvenuto? Novinky, které nám v pravidelných intervalech přináší značka Benvenuto jsou doslova dech beroucí. I tato nejnovější kolekce potvrzuje toto tvrzení. Svěžest, modernost, elegance a styl. To jsou ty správné přívlastky pro novou kolekci Benvenuto. Přesvědčte se ale sami. Přejděte na Benvenuto galerii a prohlédněte si všechny Benvenuto novinky.

Benvenuto oblečení

Oblečení Benvenuto je dlouhodobě velmi populární. Svědčí o tom síť prodejen v celé ČR, která každý rok pravidelně dosahuje vysoké obraty a několik Benvenuto eshopů, ve kterém se dá nakoupit zboží za rozumné ceny. Pokud sháníte oblečení Benvenuto, doporučujeme vám navštívit právě některý z eshopů a vyhledat si tak zajímavé zboží Benvenuto, které si objednáte buď přímo online, nebo později navštívíte kamennou prodejnu.

Benvenuto newsletter

Zůstaňte ve spojení s vaší oblíbenou značkou! Přihlaste se k odběru novinek a dostávejte pravidelné informace o aktuálních slevách, akcích či výprodejích Benvenuto přímo do vaší emailové schránky. Přihlaste se do Benvenuto newsletteru:

Najděte užitečné informace i o dalších módních značkách. Stačí si vybrat z nabídky v menu, nebo použít vyhledávací pole, které je umístěnovýše na této stránce, a okamžitě najdete přesně to, co hledáte.

Napsat komentář